Aktualności

20-03-2017-15:52:53

Fragmenty "Szybkich i wściekłych 8" w klipie Kehlani i G-Eazy'ego

Udostępnij! Tweetnij!

Sympatycy serii "Szybcy i wściekli", którzy nie mogą doczekać się nadchodzącej, ósmej części, mogą obejrzeć klip do wspólnej piosenki Kehlani i G-Eazy'ego. Wideo do kawałka "Good Life" zawiera sporo fragmentów filmu.

"The Fate of the Furious" fot. UIP

Klip do nagrania utrzymany jest w klimacie popularnych obrazów o ekipie jeżdżącej szybkimi autami. Widzimy więc wypasione bryki i muzyków w otoczeniu przyjaciół i znajomych. Nie brakuje też nieprezentowanych wcześniej w zwiastunach fragmentów "Szybkich i wściekłych 8" ("The Fate of the Furious"). Z efektem można się zapoznać pod tym adresem.

Soundtrack, na którym znajdą się też piosenki zespołu Migos, Pitbulla, J. Balvina i Camili Cabello czy Kevina Gatesa ukaże się 14 kwietnia.

Zdjęcie tracklisty można zobaczyć na Instagramie.

Przypomnijmy, że w ósmym obrazie tajemnicza kobieta Cipher (Charlize Theron), specjalizująca się w cyber-terroryźmie, wciąga Doma (Vin Diesel) do kryminalnego świata, z którego nie może uciec. Jego rodzina zostanie wystawiona na poważną próbę.

Premierę obrazu wyznaczono na 21 kwietnia 2017 roku.

Kehlani miała wystąpić 15 marca w Warszawie, ale musiała odwołać europejskie koncerty i wrócić do domu na operację przepukliny.

Artystka R&B na koncie ma mikstejpy "Cloud 19" (2014) i "You Should Be Here" (2015). Współpracowała z takimi twórcami jak Chance The Rapper, G-Eazy, Zayn Malik, Lil Wayne czy Wiz Khalifa. Nagrała też utwory "Gangsta" i "Sucker For Pain" na soundtrack do filmu "Legion samobójców". W styczniu 2017 wydała debiutancką płytę "SweetSexySavage".

Wokalistka współpracowała już z G-Eazym przy piosence "Everything Will Be OK".

G-Eazy to pochodzący z Kalifornii gwiazdor hip-hopu. Amerykanin wystąpi na tegorocznym Open'erze. Jego ostatnia, trzecia płyta to "When It's Dark Out" z 2015 roku. W Polsce krążek pokrył się złotem.
Udostępnij! Tweetnij!