Aktualności

06-08-2021-11:04:04

Martin Garrix duma nad końcem miłości z G-Eazym i Sashą Alex Sloan

Udostępnij! Tweetnij!

Martin Garrix powraca z kolejną już wielką współpracą po oficjalnym utworze UEFA Euro 2020 „We Are The People”! „Love Runs Out” to nowy singiel z multiplatynowym artystą i producentem G-Eazym oraz piosenkarką i autorką tekstów Sashą Alex Sloan.

Materiały prasowe

Po raz kolejny odkrywając nowe dźwięki, Garrix prezentuje świeży hip-hopowy utwór z urzekającym, pełnym emocji tekstem. G-Eazydodaje kawałkowi swojego charakterystycznego chwytliwego brzmienia, a tajemniczy i zmysłowy wokal Sloan idealnie komponuje się z produkcją Garrixa, w której wszyscy artyści lśnią na swój wyjątkowy sposób.

„Love Runs Out” mówi o strachu przed nagłym zakończeniem historii miłosnej, a G-Eazy i Sloan zastanawiają się, czy nadal da się coś naprawić, gdy się odkochają: „Co, jeśli pewnego dnia obudzimy się i oboje będziemy chcieć czegoś innego?”.

25-letni Martin Garrix jest jednym z najmłodszych i najbardziej utytułowanych DJ-ów/producentów podbijających scenę popową i elektroniczną. Ma na koncie występy jako headliner na największych festiwalach oraz współprace z gwiazdami takimi jak Dua Lipa, Khalid oraz Bono i The Edge. Wspinając się po kolejnym szczeblu swojej drabiny do sławy, Garrix jest założycielem wytwórni (STMPD RCRDS), właścicielem kompleksu studyjnego w Amsterdamie, a także mentorem wschodzących artystów.

Jego kariera trwa już od siedmiu lat, kiedy to Holender przedarł się przez stratosferę EDM, debiutując w 2013 roku singlem „Animals”. Utwór wspiął się na szczyty list przebojów na całym świecie i zmienił oblicze muzyki popularnej. Kontynuując swoją podróż w kierunku podboju głównego nurtu, Garrix dostarczył nam zaraźliwe nagrania wraz z szeregiem pamiętnych kolaboracji, w tym „In the Name of Love” z udziałem Bebe Rexhy (2016), „Scared to Be Lonely” z Duą Lipą, „There for You” z Troyem Sivanem (2017), „Ocean” z Khalidem (2018) i wreszcie „Summer Days” z Macklemorem i Patrickiem Stumpem z Fall Out Boy (2019).

Rozpoczynając mocną pozycją w 2021 roku, miliardem streamów na Spotify za „In the Name of Love” z Bebe Rexhą i jego współpracą z Tove Lo przy „Pressure”, Garrix wkroczył w wielki rok. Wraz z oficjalną piosenką UEFA 2020 „We Are The People” z Bono i The Edge, a także jego pobocznym projektem AREA21 z imponującą nową muzyką i animowanymi teledyskami, fani z trudem będą w stanie to wszystko ogarnąć.

Multiplatynowy artysta i producent G-Eazy stał się wiodącą siłą w przemyśle muzycznym. Jego trzeci album studyjny „The Beautiful & Damned” z 2017 roku zadebiutował na trzecim miejscu listy Billboard i zdobył dwa hity radiowe na pierwszym miejscu – „Him & I” z Halsey oraz „No Limit” z udziałem A$AP Rocky i Cardi B. Pięciokrotnie platynowy singiel „No Limit” został do tej pory odtworzony ponad miliard razy na całym świecie. „The Beautiful & Damned” pojawił się po jego platynowym albumie z 2015 roku „When It’s Dark Out”, na którym znalazł się również pięciokrotnie platynowy singiel „Me, Myself & I” z Bebe Rexhą.

Znany z nieskazitelnej produkcji G-Eazy zdobył nagrodę People’s Choice Award dla „Ulubionego artysty hip-hopowego” i znalazł się na liście „30 under 30” w Forbes. Niedawno ogłosił kontynuację współpracy z marką PUMA, z którą aktualnie pracuje nad pierwszymi wspólnymi butami. PUMA ma w planach nadal wspierać jego filantropię, The Endless Summer Fund (organizację non-profit, której celem jest pomoc młodzieży z Bay Area w osiągnięciu pełnego potencjału i wzmocnieniu społeczności) oraz program „From The Bay to the Universe”, w którym to G-Eazy wybiera grupę rozwijających się muzyków do wspierania ich wysiłków artystycznych.

26-letnia piosenkarka i autorka tekstów Sasha Alex Sloan wydała swój debiutancki singiel „Ready Yet” po pojawieniu się pod koniec 2017 roku w kilku głośnych kolaboracjach. Od tego czasu dała się poznać jako prawdziwa mistrzyni słów, która tworzy potężne melodie wypełnione przejmującymi tekstami. Jako autorka piosenek, Sasha zgromadziła ponad 3,6 miliarda streamów, pisząc hity dla niektórych z największych współczesnych artystów. W 2018 roku Sasha wydała swoje dwie pierwsze EP-ki, „Sad Girl” i „Loser”. Jej utwór „Normal” został nazwany przez Billboard „chwytliwym introwertycznym hymnem”. W 2019 roku Sasha ukończyła swoje pierwsze wyprzedane trasy po Ameryce Północnej i Europie oraz wydała trzecią i ostatnią EP-kę „Self Portrait”, z której to singiel „Dancing With Your Ghost” znalazł się na szóstym miejscu „75 najlepszych piosenek popowych 2019 roku” Idolatora. Zdobyła również pierwsze miejsce na liście Dance Chart za współpracę z Kygo, „I’ll Wait”. Uznany przez krytyków debiutancki album Sloan „Only Child” ukazał się pod koniec 2020 roku. Sasha niedawno wydała swój pierwszy smak nowej muzyki w 2021 roku, „when was it over?” z Samem Huntem.źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!