Aktualności

18-06-2021-13:57:55

Nowy remiks hymnu UEFA EURO 2020 „We Are The People”

Udostępnij! Tweetnij!

Przed Wami remiks oficjalnej piosenki UEFA EURO 2020! Nowa, energetyczna wersja „We Are The People” Martina Garrixa, z udziałem Bono i The Edge, dostępna jest już w serwisach streamingowych.

Materiały prasowe

Potężny remiks podkreśla jednoczącego ducha utworu, zapewniając hymn na nadchodzące letnie dni. W międzyczasie wokal Bono i gitarowe riffy The Edge pozostają na swoim miejscu, zachowując oryginalną mieszankę charakterystycznych dźwięków każdego artysty.W ramach teledysku, fani zostali poproszeni o przesłanie nagrań przedstawiających wyjątkowe momenty – niezapomnianych przygód, pielęgnowanych rodzinnych chwil czy uśmiechów ukochanej osoby. Rezultat przyprawia o dreszcze!

Wraz z rozpoczęciem turnieju w zeszłym tygodniu, 11 czerwca, Garrix, Bono i The Edge pojawili się na scenie podczas ceremonii otwarcia UEFA EURO 2020, prezentując wirtualny występ z „We Are The People”. Oprócz singla i jego remiksu, Garrix wyprodukował także oficjalny walkout i turniejową muzykę. Finał odbędzie się 11 lipca na stadionie Wembley w Londynie.

W międzyczasie Garrix nie może doczekać się powrotu na festiwale, na których z pewnością będzie można spodziewać się najnowszej wersji „We Are The People”!
źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!