Aktualności

28-09-2021-09:15:26

G-Eazy świętuje premierę czwartego albumu

Udostępnij! Tweetnij!

Multiplatynowy artysta G-Eeazy powraca do korzeni na nowej płycie „These Things Happen Too”! Album zawiera ostatni singiel artysty, „Breakdown” we współpracy z Demi Lovato.

Materiały prasowe

Początkowo piosenka została zapowiedziana w zwiastunie nowego serialu Netflixa „Titletown High”. Emocjonalny i surowy tekst piosenki ożywa w oszałamiającym teledysku wyreżyserowanym przez Daniela CZ, który prezentuje dobrze znane artystom nagłówki z prasy.

Długo oczekiwany album prezentuje wieloaspektowy kunszt G-Eazygo i jego eklektyczny dorobek. To jego pierwszą płytą od docenionej przez krytyków „The Beautiful & Damned” z 2017 roku. Nowe wydawnictwo jest kontynuacją debiutanckiego albumu „These Things Happen” (2014). Różnorodna gatunkowo płyta zawiera mocne hip-hopowe hymny („Instructions” z udziałem YG) czerpiąc z popu w utworach takich jak „Breakdown” z Demi Lovato i „Faithful” z udziałem Marca E. Bassy’ego. G po raz pierwszy współpracuje z Matthew Shultzem z Cage the Elephant w utworze „Time” i wkracza na ścieżkę piosenkarzy-tekściarzy z niesamowitym coverem „Wicked Game” Chrisa Isaaka.

„These Things Happen Too” podkreśla rozwój artysty od czasu jego debiutanckiej płyty, jednocześnie składając hołd ulubionym utworom fanów. W utworze „I, Me & Myself” G-Eazy zatacza pełne koło, zastanawiając się nad zmianami w jego życiu i karierze od czasów jego pierwszego topowego singla „Me, Myself & I” z udziałem Bebe Rexhy.

Premierze albumu towarzyszył występ u Ellen, podczas którego artysta zaprezentował nową piosenkę „Faithful” z Markiem E. Bassym. Dziś zadebiutuje także w telewizji z „Breakdown” z Demi Lovato u Jimmy’ego Fallona.

Lista utworów na płycie „These Things Happen Too”:

1. These Things Happen Too

2. When You’re Gone (feat. Lil Wayne)

3. Instructions (feat. YG)

4. Christoph’s Interlude

5. Wanna Be Myself

6. Everything is Everything (feat. Goody Grace)

7. Origami

8. Solar Eclipse

9. I, Me & Myself

10. Now, Later, Next (feat. E-40, DaBoii & Shootergang Kony)

11. Speed

12. Breakdown (feat. Demi Lovato)

13. Faithful (feat. Marc E. Bassy)

14. Wicked Game (feat. Devon Baldwin)

15. Bad Bad News!

16. No More (feat. Ty Dolla $ign)

17. Running Wild (Tumblr Girls 2) (feat. Kossisko)

18. Time (feat. Matthew Shultz)

19. Gerald (feat. Anthony Hamilton)źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!