Aktualności

18-07-2022-09:32:25

Demi Lovato szykuje się do premiery albumu. Nowy singiel „Substance” już dostępny

Udostępnij! Tweetnij!

Nominowana do nagrody Grammy światowa supergwiazda Demi Lovato wydaje swój nowy singiel „Substance”. Pop-punkowy hymn jest drugą piosenką z zaplanowanego na 19 sierpnia ósmego albumu studyjnego „HOLY FVCK”.

Materiały prasowe

– To takie ekscytujące, że mogę podzielić się kolejnym kąskiem tego albumu. Wszyscy możemy utożsamić się z szukaniem czegoś więcej w życiu; chcę, aby ta piosenka sprawiła, że ​​dobrze bawicie się podczas tych poszukiwań.

Oficjalny teledysk, wyreżyserowany przez Cody’ego Critcheloe (SSION), nawiązuje do pop-punkowych teledysków z końca lat 90. i początku lat 2000., ale z dodatkiem nowoczesnych akcentów. Demi i jej barwnie ubrani znajomi świetnie się bawią, siejąc spustoszenie w nostalgicznych scenach w restauracji i na domówce, ostatecznie kończąc na czerwonym dywanie.

W zeszłym tygodniu Jimmy Kimmel zaprosił Demi, aby porozmawiać o nowej muzyce i zadebiutować porywającym wykonaniem „Substance”. Singiel został napisany przez team, w skład którego wchodzą Demi, Oak, Keith Sorrells, Alex Niceforo, Laura Veltz i Jordan Lutes (Jutes). Produkcją zajęli się Oak, Keith Sorrells i Alex Niceforo.

Długo wyczekiwany ósmy album Demi „HOLY FVCK” ukaże się w piątek 19 sierpnia. 16-utworowy krążek jest dźwiękową podróżą zakorzenioną w rocku oraz pop-punku i ilustruje retrospektywę doświadczeń życiowych z przymrużeniem oka. Pierwszy singiel z albumu „Skin of My Teeth” spotkał się z uznaniem zarówno fanów, jak i krytyków – „New York Times” oklaskiwał go jako „nieustraszony punk-pop”, podczas gdy „NPR” zachwycał się „mocnym, hardcore’owym utworem”.

Ten jesieni Demi zaprezentuje album fanom w Ameryce Południowej i Północnej podczas trasy „HOLY FVCK Tour”. Wyprodukowana przez Live Nation trasa rozpocznie się we wtorek 13 sierpnia.

Tracklista „HOLY FVCK”:

1. Freak (ft. Yungblud)

2. Skin of My Teeth

3. Substance

4. Eat Me (ft. Royal & The Serpent)

5. HOLY FVCK

6. 29

7. Happy Ending

8. Heaven

9. City of Angels

10. Bones

11. Wasted

12. Come Together

13. Dead Friends

14. Help Me (ft. Dead Sara)

15. Feed

16. 4 Ever 4 Me

Demi Lovato po raz pierwszy poznano dzięki talentom na ekranie, a następnie dzięki niezwykłym zdolnościom wokalnym. Z ponad 215 milionami odbiorców w mediach społecznościowych, Demi jest światową sensacją.

Mając 30 miliardów streamów na całym świecie, Demi urzeka publiczność swoim słynnym, potężnym wokalem i znakomitym pisaniem piosenek. Od sprężystej ballady „Skyscraper” po „Sorry Not Sorry” i queerowy hymn „Cool for the Summer”, dyskografia pokazuje, że muzykalność Demi nie zna granic dzięki mieszaniu wszelkich gatunków. Demi prezentuje swoją niezaprzeczalną obecność na scenie podczas wyprzedanych tras koncertowych na całym świecie i występów na żywo, takich jak wykonanie „The Star-Spangled Banner” na Super Bowl LIV i potężny debiut singla „Anyone” na 62. rozdaniu nagród Grammy.

Z siedmioma albumami studyjnymi na koncie, z których wszystkie zadebiutowały w pierwszej piątce listy Billboard 200 i czterema, które mogą pochwalić się ponad miliardem streamów na Spotify, Demi wykorzystuje swoje charakterystyczne brzmienie w nadchodzącym ósmym albumie studyjnym „HOLY FVCK”.

Demi chwalono zarówno przez fanów, jak i rówieśników z branży, za autentyczność i bezbronność, które demonstruje w swoich dwóch filmach dokumentalnych, „Simply Complicated” z 2017 roku i „Dancing with the Devil” z 2021 roku. Demi pełni funkcję ambasadorki Global Citizen ds. zdrowia psychicznego.

Demi ma na koncie liczne nagrody i wyróżnienia, w tym MTV Video Music Award, czternaście Teen Choice Awards, pięć People’s Choice Awards, nagrodę ALMA, Latin American Music Award oraz nagrodę GLAAD Vanguard za zasługi na rzecz osób LGBTQ+. Posiada także dwie nominacje do nagrody Grammy, cztery nominacje do Billboard Music Awards i trzy nominacje do BRIT Award.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!