Aktualności

30-01-2020-22:58:53

Jennifer Lopez i Shakira złożą hołd Kobe Bryantowi

Udostępnij! Tweetnij!

Jennifer Lopez i Shakira podczas koncertu w przerwie Super Bowl złożą hołd Kobe Bryantowi.

Jennifer Lopez fot. Monolith Films

Jennifer Lopez i Shakira pojawiły się dziś na konferencji prasowej w Miami, by opowiedzieć o przygotowaniach do koncertu.

- Będziemy pamiętać o Kobe w niedzielę i celebrować różnorodność w tym kraju - powiedziała podczas konferencji Shakira. - Jestem pewna, że Kobe byłby dumny z przekazu, jaki będzie niósł nasz występ.

W roku 2020 Super Bowl zostanie rozegrany 2 lutego na Hard Rock Stadium w Miami Gardens na Florydzie. Do pojedynku staną drużyny San Francisco 49ers i Kansas City Chiefs.

Jennifer Lopez obecna jest na scenie od ponad 30 lat. Filmy z jej udziałem przyniosły dochód blisko 3 miliardów dolarów, a jej płyty sprzedały się w nakładzie przekraczającym 80 milionów egzemplarzy. W dorobku ma przeboje "If You Had My Love", "I'm Real", "On the Floor", "Jenny from the Block", "Play" czy "All I Have". Dyskografię Amerykanki zamyka album "A.K.A.", który miał premierę w czerwcu 2014 roku. Obecnie Lopez pracuje nad nową płytą, "Por Primera Vez". Ostatnio można ją było oglądać w serialu "Uwikłana", w Polsce emitowanym na TV Puls. Wkrótce w kinach pojawi się film "Ślicznotki" z J.Lo w roli głównej.

Shakira ostatni album "El Dorado" wydała w maju 2017 roku.

W ubiegłych latach na Super Bowl występowali Maroon 5, Justin Timberlake, Lady Gaga, Bruno Mars, Coldplay, Katy Perry, Beyoncé czy Madonna. Co roku transmisję show ogląda ponad 100 milionów widzów.
Udostępnij! Tweetnij!