Aktualności

30-01-2020-22:58:53

Jennifer Lopez i Shakira złożą hołd Kobe Bryantowi

Udostępnij! Tweetnij!

Jennifer Lopez i Shakira podczas koncertu w przerwie Super Bowl złożą hołd Kobe Bryantowi.

Jennifer Lopez fot. Monolith Films

Jennifer Lopez i Shakira pojawiły się dziś na konferencji prasowej w Miami, by opowiedzieć o przygotowaniach do koncertu.

- Będziemy pamiętać o Kobe w niedzielę i celebrować różnorodność w tym kraju - powiedziała podczas konferencji Shakira. - Jestem pewna, że Kobe byłby dumny z przekazu, jaki będzie niósł nasz występ.

W roku 2020 Super Bowl zostanie rozegrany 2 lutego na Hard Rock Stadium w Miami Gardens na Florydzie. Do pojedynku staną drużyny San Francisco 49ers i Kansas City Chiefs.

Jennifer Lopez obecna jest na scenie od ponad 30 lat. Filmy z jej udziałem przyniosły dochód blisko 3 miliardów dolarów, a jej płyty sprzedały się w nakładzie przekraczającym 80 milionów egzemplarzy. W dorobku ma przeboje "If You Had My Love", "I'm Real", "On the Floor", "Jenny from the Block", "Play" czy "All I Have". Dyskografię Amerykanki zamyka album "A.K.A.", który miał premierę w czerwcu 2014 roku. Obecnie Lopez pracuje nad nową płytą, "Por Primera Vez". Ostatnio można ją było oglądać w serialu "Uwikłana", w Polsce emitowanym na TV Puls. Wkrótce w kinach pojawi się film "Ślicznotki" z J.Lo w roli głównej.

Shakira ostatni album "El Dorado" wydała w maju 2017 roku.

W ubiegłych latach na Super Bowl występowali Maroon 5, Justin Timberlake, Lady Gaga, Bruno Mars, Coldplay, Katy Perry, Beyoncé czy Madonna. Co roku transmisję show ogląda ponad 100 milionów widzów.Udostępnij! Tweetnij!


{* *}