Aktualności

11-02-2020-16:34:48

Jared Leto i Thirty Seconds to Mars zapraszają na prywatną wyspę

Udostępnij! Tweetnij!

Jared Leto ze swym zespołem Thirty Seconds to Mars postanowili wnieść koncertowe doznania na wyższy poziom. Wchodzimy w erę all-inclusive.

30 Seconds to Mars fot. Universal Music Polska

Gwiazdor ze swą rockową ekipą organizują wyjątkowy festiwal na prywatnej wyspie w Chorwacji. Impreza na Mars Island odbędzie się dniach 21-24 sierpnia.

- Zrelaksuj i zregeneruj się z jogą wśród drzew, zanurz się w Morzu Adriatyckim, podziwiaj gwiazdy i weź udział w dwóch kameralnych koncertach Thirty Seconds to Mars - czytamy w komunikacie. - Mars Island to niepowtarzalne przeżycie. Wszystkie karnety obejmują zakwaterowanie, posiłki, występy i zajęcia.

Bilety, także w opcji ratalnej, dostępne są pod tym adresem.

Thirty Seconds to Mars mają na koncie ponad 15 milionów sprzedanych albumów i wyprzedane areny i stadiony na całym świecie. W trakcie kariery otrzymali wiele nagród i wyróżnień, w tym kilkanaście MTV Awards, Billboard Music Award oraz pobili rekord świata Guinnessa, wyruszając w najdłuższą trasę koncertową w historii. Ostatnia płyta kapeli to "America" z kwietnia 2018 roku.

Jared Leto zdobył Oscara za rolę w dramacie "Witaj w klubie", a ostatnio można go było oglądać w produkcji science fiction "Blade Runner 2049". Ostatnio zajęty był na planie obrazó "Morbius" i "The Little Things".Udostępnij! Tweetnij!