Aktualności

22-10-2020-10:26:51

Jared Leto powróci jako Joker

Udostępnij! Tweetnij!

Jared Leto zagra Jokera w filmie "Zack Snyder's Justice League".

Jared Leto fot. Warner Bros. Entertainment Polska

"Zack Snyder's Justice League" to dość ciekawa idea filmowa. Zack Snyder miał początkowo nakręcić film "Liga Sprawiedliwości", który trafił do kin w 2017 roku. Twórca zrezygnował jednak z projektu po samobójczej śmierci córki. W efekcie pracę nad "Ligą Sprawiedliwości" dokończył Joss Whedon.

Film "Liga Sprawiedliwości" nie spotkał się ze zbyt ciepłym przyjęciem fanów, którzy zaczęli domagać się wersji Zacka Snydera. Reżyser w końcu zdecydował się przedstawić swoją wizję filmu - zostaną w nim wykorzystane przede wszystkim stare zdjęcia. Zack Snyder dokręci jednak także sporo nowych scen. Ben Affleck, Ray Fisher i Amber Heard grają w nowych scenach a teraz okazuje się, że dołączył do nich także Jared Leto jako Joker.

Jared Leto zagrał Jokera w "Legion samobójców", nie pojawił się jednak w "Lidze Sprawiedliwości".

Film "Zack Snyder's Justice League" będzie miał premierę w serwisie HBO Max w 2021 roku.

Jared Leto ma na koncie Oscara za rolę w dramacie "Witaj w klubie", a ostatnio można go było oglądać w produkcji science fiction "Blade Runner 2049".

Thirty Seconds to Mars mają na koncie ponad 15 milionów sprzedanych albumów i wyprzedane areny i stadiony na całym świecie. W trakcie kariery otrzymali wiele nagród i wyróżnień, w tym kilkanaście MTV Awards, Billboard Music Award oraz pobili rekord świata Guinnessa, wyruszając w najdłuższą trasę koncertową w historii. Ostatnia płyta kapeli to "America" z kwietnia 2018 roku.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: jared leto