Aktualności

13-02-2020-14:13:01

Grimes lamentuje nad upadkiem swojego imperium

Udostępnij! Tweetnij!

Grimes opublikowała teledysk do kompozycji "Delete Forever".

Grimes fot. Sonic Records

Za klip odpowiadają Grimes, Mac Boucher oraz Neil Hansen. Filmik ilustruje tyrankę rozpaczającą z powodu utraty imperium.

"Delete Forever" to piosenka poświęcona epidemii narkomanii wśród znajomych i przyjaciół artystki. Grimes napisała piosenkę, gdy dowiedziała się o śmierci Lil Peepa.

21 lutego ukaże się nowa płyta Grimes "Miss_Anthropocene". To połączenie dwóch słów. Mizantropa, czyli człowieka żywiącego niechęć do gatunku ludzkiego oraz antropocenu, czyli określenia obecnej epoki geologicznej zdominowanej działalnością człowieka.Wokalistka zapowiedziała, że każda piosenka będzie z płyty "ucieleśnieniem ludzkiej zagłady".

Grimes to niestandardowa artystka, jedna z ciekawszych postaci współczesnego popu. W swej twórczości łączy hip-hop, elektronikę i nowoczesne R&B. Ostatnia, czwarta już płyta wokalistki to "Art Angels", która miała premierę w listopadzie 2015 roku. Artystka nagrała też numer "Medieval Warfare" na soundtrack do filmu "Legion samobójców" i pomogła Janelle Monae na płycie "Dirty Computer".


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: grimes