Aktualności

17-02-2020-10:55:47

Magnetyczny numer Seafret

Udostępnij! Tweetnij!

Brytyjski duet Seafret wypuścił singel "Magnetic".

Seafret fot. Archiwum

"Magnetic" to ostatni już singel wypuszczony przed premierą nadchodzącego albumu "Most Of Us Are Strangers", który ukaże się dokładnie za miesiąc - 13 marca.

Teledysk do "Magnetic" został wyreżyserowany przez stałego współpracownika Seafret – Stuarta Alexandra.

- Chcieliśmy stworzyć coś, do czego ludzie mogliby poskakać i się rozluźnić. "Magnetic" to właśnie ten kawałek - mówią Seafret. - Przy jego pisaniu i nagrywaniu mieliśmy mnóstwo zabawy – wspięliśmy się na wyżyny swojej kreatywności, dając z siebie wszystko. Znacznie różni się on od poprzedniego materiału, ale nie boimy się próbować nowych stylów i jeśli się Wam podoba, to czemu nie. Inspiracją było uczucie, które powstaje, gdy zaczynamy się w kimś zakochiwać. To uczucie, kiedy wiemy, że już nie ma przed nim ucieczki. Jest zarówno wspaniałe i przerażające, a Ty wiesz, że nie ma jak się przed nim schować. Jesteśmy naprawdę dumni z tego kawałka i mamy nadzieję, że wam też przypadnie do gustu.

Zespół, w skład którego wchodzą Jack Sedman i Harry Draper, zapowiada dużą trasę koncertową w Wielkiej Brytanii i Europie, w tym również w Polsce. Będzie to okazja do poznania na żywo materiału z nadchodzącej płyty ‘Most Of Us Are Strangers’.

Seafret wystąpią 26 maja 2020 roku w krakowskim Klub Kwadrat i 27 maja w poznańskim klubie Tama.
Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: seafret