Aktualności

02-03-2020-19:53:01

Maria Sadowska w klipie No Logo

Udostępnij! Tweetnij!

"Panie proszą panów" to propozycja zespołu No Logo na nadchodzący Dzień Kobiet. W teledysku pojawia się wiele pań, w tym reżyserka i wokalistka, Maria Sadowska.

Maria Sadowska fot. Mikolaj Zacharow

Singiel "Panie proszą panów" pochodzi z albumu "Wilki kochają kwiaty", który ukazał się 4 września 2019 roku.

- Teledysk powstał spontanicznie - mówi Adrian Łabanowski wokalista zespołu No Logo. - Oczywiście wiedzieliśmy, że będziemy go kręcić. Wszystko zostało przygotowane, ale ostatecznie po prostu dobrze się bawiliśmy i zarejestrowaliśmy nasze naturalne sytuacje (ostatnia scena jest reżyserowana:))

Klip został nakręcony we wsi Sejny, gdzie Maria Sadowska i jej mąż Adrian Łabanowski uciekają od wielkomiejskiego szumu.

No Logo grają już od lat rytmy kryjące za sobą pełnię natury i gorącego Słońca. Pochodzą z przygranicznego miasteczka Sejny. Ich muzyka pozostawia na uboczu świat przepełniony logiem, przepychem i wielkomiejskim szumem.

Maria Sadowska w 2014 roku wydała ostatnią płytę "Jazz na ulicach", a w 2017 roku nakręciła film "Sztuka kochania". Artystka znana jest także jako jurorka talent show "The Voice of Poland".Udostępnij! Tweetnij!