Aktualności

16-10-2020-10:42:58

Maria Sadowska i Kayah w duecie "Kocham Cię"

Udostępnij! Tweetnij!

Maria Sadowska i Kayah połączyły siły we wspólnej piosence "Kocham Cię".

Maria Sadowska "Początek nocy" fot. Agora S.A.

Maria Sadowska wraca z płytą "Początek Nocy". Artystka po 6 latach od ostatniego wydawnictwa zdecydowała się nagrać album, który łączy wszystkie gatunki, w jakich się do tej pory poruszała. Swoje muzyczne doświadczenia i fascynacje zamknęła w płycie z piosenkami o miłości. I tak zabiera nas w "Początek nocy", gdzie będzie zarówno rozrywkowo i tanecznie ("Sen") ale też melancholijnie i wzruszająco ("Wolno Umierać"), tak jak to różnie nocą bywa. Premierę albumu "Początek Nocy" zaplanowano na 16 października.

Niemniej największą ozdobą nowej płyty jest bez wątpienia duet - "Kocham Cię" zaśpiewany z Kayah. Za utworem stoi znacząca historia. To utwór napisany przez Marię dla jej męża jako przysięga małżeńska. Po raz pierwszy wokalistka zaśpiewała go na swoim ślubie, na którym gościła m.in. Kayah.

Piosenka tak bardzo spodobała się Kayah, że poprosiła Marię, żeby przedpremierowo wykonała ją akustycznie w jej audycji "Tu i Teraz". A od tego był już mały krok do duetu, który artystki zdecydowały się nagrać.

Dopełnieniem całości jest piękny, pełen symboli teledysk wyreżyserowany przez Olgę Czyżykiewicz, który można zobaczyć poniżej.

Oto tracklista "Początek nocy":
1. Sen
2. Początek nocy
3. Stracić nadzieję
4. Tysiące rzeczy, czyli piosenka o sprzątaniu
5. Zanim
6. Kocham Cię feat. X
7. Niezgoda
8. Wolno umierać
9. Marakeczi feat. Leszek Możdżer

Ostatnie lata Maria Sadowska poświęciła głównie filmom (spektakularny sukces filmu "Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej"; obecnie trwają prace nad filmem "Dziewczyny z Dubaju", który reżyseruje) i byciu trenerem w programie "The Voice of Poland", w którym jako jedyna trenerka polskiej edycji aż trzykrotnie doprowadziła swoich podopiecznych do zwycięstwa.Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!