Aktualności

04-03-2020-13:58:38

Chance the Rapper na "Ulicy Sezamkowej"

Udostępnij! Tweetnij!

Chance the Rapper zagra u boku Anne Hathaway w kinowej wersji "Ulicy Sezamkowej".

Chance the Rapper fot. Archiwum

Kinowa "Ulica Sezamkowa" będzie musicalem. Twórca "Portlandii" Jonathan Krisel zajmie się reżyserią. Pierwszą wersję scenariusza napisali Mike Rosolio i Chris Galletta. Za produkcję dla Warner Bros. odpowiadają Shawn Levy i Michael Aguilar.

Poza postaciami znanymi z telewizji w filmie zagrają Chance the Rapper i Anne Hathaway. Akcja będzie się rozgrywać na Manhattanie. Postacie z serialu pojawiawia się w centrum Nowego Jorku i nie będa widziały jak wróciuc na Ulicę Sezamkową.

"Ulica Sezamkowa" to amerykański telewizyjny program edukacyjny dla dzieci nadawany od 1969 roku. Do dziś powstało ponad 20 wersji językowych, w tym polska. Twórcami są Joan Ganz Cooney i Lloyd Morrisett.

Debiutancki album rapera z Chicago, "The Big Day", ukazał się w lipcu 2019 roku. Pod koniec maja 2015 roku ukazała się płyta "Surf" zrealizowana pod szyldem Donnie Trumpet & The Social Experiment, na której udzielał się Chance the Rapper. W 2016 roku Chance the Rapper wydał znakomity mikstejp "Coloring Book". Ostatnio muzyk zaangażował w program Netflixa "Rhythm + Flow" (obok Cardi B and T.I.).


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!