Aktualności

18-09-2020-16:09:28

Justin Bieber i Chance The Rapper przedstawiają "Holy"

Udostępnij! Tweetnij!

Laureat Grammy, Justin Bieber, zaprezentował nowy singiel "Holy", w którym gościnnie pojawia się Chance The Rapper.

Justin Bieber fot. Universal Music Polska

Do singla powstał klip w reżyserii Colina Tilleya. "Holy" to powrót Biebera na popową arenę zaledwie kilka miesięcy po tym, gdy jego wspólny singiel z Quavo "Intentions" pokrył się w Stanach ośmiokrotnie platyną oraz trafił na szczyt zestawień Top 40 i Billboard’s Pop Songs.

"Changes", piąty album studyjny Justina, zadebiutował na szczycie Billboard 200 w lutym. Bieber po raz pierwszy w karierze pojawił się na szczycie Billboard R&B Albums chart w tygodniu premierowym. "Changes" było #1 w Apple Music w 85 krajach i dotychczas sprzedało się w nakładzie przekraczającym 4 mln egzemplarzy na całym świecie.

Z liczbą miesięcznych słuchaczy w Spotify przekraczającą 65 milionów, Bieber stal się najbardziej popularnym artystą w platformie. Przekroczył także imponującą liczbę 147 mln obserwujących na Instagramie oraz 50 mln subskrypcji na YouTube - żaden inny muzyk nie może pochwalić się takim wynikiem w serwisie.

W trakcie całej kariery Justin Bieber zgromadził ponad 68 miliardów streamów oraz ponad 68 milionów egzemplarzy sprzedanych albumów na całym świecie.Udostępnij! Tweetnij!