Aktualności

03-12-2021-10:32:11

Juice WRLD i Justin Bieber razem

Udostępnij! Tweetnij!

Premiery doczekał się singiel „Wandered to LA” nieżyjącego już Juice WRLD z udziałem popowego gwiazdora Justina Biebera. Utwór zapowiada pośmiertny album rapera „Fighting Demons”, który ukaże się 10 grudnia.

Materiały prasowe

- Chcę zachęcić ludzi, by mówili, jeśli czują się samotni - apeluje Justin Bieber w spocie promującym nagranie. - Kiedy powiesz to głośno, zyskujesz wolność.

„Wandered to LA” to następca singla „Already Dead”, który miał premierę w ubiegłym miesiącu.

- Niewiele rzeczy sprawiało Jaradowi „Juice WRLD” Higginsowi większą przyjemność, niż dzielenie się nową muzyką z milionami fanów na całym świecie - czytamy we wspólnym komunikacie matki nieżyjącego rapera, Carmeli Wallace i labelu Grade A. - Zostawił po sobie zadziwiająco dużo muzyki, którą jego sympatycy będą mieli okazję poznawać przez kolejne lata. Jarad był zawsze szczery w kwestii swych problemów. Wszystko, co leżało mu na sercu, wyrażał przez swoją muzykę i sztukę. Nigdy nie opuścił rodziny i przyjaciół, zawsze oferując swą pomoc. Dziś ogłaszamy premierę nowej płyty „Fighting Demons”, która ukaże się 10 grudnia. Zachęcamy wszystkich, którzy walczą z uzależnieniem czy mają problemy ze zdrowiem psychicznym, by nigdy się nie poddawali. Nadal możecie szukać darmowego wsparcia poprzez LiveFree999.org - fundację stworzoną ku pamięci Juice WRLD.

Wydany 10 lipca 2020 roku album „Legends Never Die” zadebiutował na 1. miejscu Billboard 200, gdzie spędził dwa tygodnie. Z płyty pochodzi 5 singli, które dotarły do top 10 listy przebojów w Ameryce.

W kwietniu 2020 roku, matka Juice'a, Carmela Wallace, powołała do życia fundację Live Free 999, która zyskała wielkie wsparcie wytwórni Grade A i Interscope.źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!