Aktualności

12-11-2021-11:50:43

Justin Bieber zaprasza na wirtualny interaktywny show

Udostępnij! Tweetnij!

Justin Bieber, jeden z największych współczesnych gwiazdorów, nawiązał współpracę z liderem rynku rozrywki wirtualnej - Wave.

Materiały prasowe

Efektem kooperacji będzie przełomowy, interaktywny projekt „Justin Bieber - An Interactive Virtual Experience”, łączący świat gamingu, technologii motion-capture oraz muzycznego występu.

„Justin Bieber - An Interactive Virtual Experience” zapewni fanom epicką a zarazem intymną muzyczną podróż, podczas której wokalista zaprezentuje utwory z najnowszej płyty „Justice”. Publiczność będzie miała możliwość angażować się w show w niespotykany dotąd sposób. Na stronie wave.watch sympatycy Justina już mogą zapisywać się na darmowy event, który odbędzie się 18 listopada o 3:00 w nocy czasu polskiego. Retransmisję zaplanowano na 21 listopada o godzinie 20:00. https://live.wavexr.com/justin-bieber

Technologia opracowana przez Wave zmieni Biebera w cyfrowego awatara, który da na żywo pełen koncert.

- „Justin Bieber - An Interactive Virtual Experience” to najbardziej immersyjne doświadczenie w historii - zapewnia Adam Arrigo, prezes Wave. - Widz będzie miał możliwość pojawić się na scenie obok Biebera. Będzie też miał - w realnym czasie - wpływ na występ. Justin Bieber jest nie tylko jednym z największych artystów na świecie, ale i jednym z najbardziej postępowych. Nasza współpraca pozwala na nieskończone, wirtualne możliwości dla Justina i jego fanów. Toruje on drogę dla kolejnych wykonawców, którzy marzą o wirtualnych koncertach, dzięki którym będą mogli dotrzeć do fanów, którzy nie będą mieli możliwości uczestniczyć w „tradycyjnych” show lub poszukują zupełnie nowych, muzycznych doznań.

- Wierzę w Wave i uwielbiam tę platformę, gdyż dzięki niej mogę w zupełnie nowy sposób łączyć się z fanami na całym świecie - ekscytuje się Justin. - Nie mogę się doczekać tego interaktywnego występu.

Justin Bieber to światowej sławy wokalista, który w ciągu 8 miesięcy dwukrotnie dotarł na szczyt the Billboard Hot 100, ostatnio z przebojem „Stay” zrealizowanym we współpracy z The Kid Laroi. Wielkim sukcesem okazał się również hit „Peaches”, który zadebiutował na 1. miejsce głównej listy Billboardu, a dziś ma ponad 1,5 miliarda streamów na świecie. 27-latek został też najmłodszym artystą, który może pochwalić się setką utworów na amerykańskiej liście przebojów.

W trakcie swojej kariery zgromadził 75 miliardów streamów i sprzedał 70 milionów płyt. Podczas tegorocznej gali MTV Video Music Awards, Kanadyjczyk odebrał 2 statuetki, w tym dla Artysty roku. Justin Bieber to ponadto najpopularniejszy artysta na YouTube i Spotify, gdzie ma odpowiednio 60 milionów subskrybentów i 75 milionów słuchaczy miesięcznie.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!