Aktualności

08-10-2021-08:17:29

Justin Bieber synem Diane Keaton

Udostępnij! Tweetnij!

Justin Bieber zaprezentował fabularyzowany klip do nowego utworu „Ghost”. W klipie zagrała gwiazda amerykańskiego kina, laureatka Oscara, Diane Keaton.

Materiały prasowe

W teledysku widzimy Justina Biebera w roli syna Diane Keaton. Po śmierci ojca, chłopak pomaga matce odzyskać radość życia. Za reżyserię wideo odpowiada Colin Tilley,

Wzruszający „Ghost” promuje reedycję ostatniej płyty Justina Biebera „Justice”. Wydawnictwo „Justice: The Complete Edition” zawiera trzy bonusowe utwory, które dotąd nie ukazały się w Polsce. Poszerzony o piosenki „Red Eye”, „Hailey & Angels” oraz „Speak” zestaw dostępny jest w formacie cyfrowym. Łącznie na „The Complete Edition” znalazło się 25 utworów.

Także dziś, 8 października, na platformie Amazon premiery doczekał się „Justin Bieber: Our World” - dokument poświęcony przygotowaniom do noworocznego koncertu artysty. Po trzyletniej przerwie gwiazdor wystąpił na dachu hotelu Beverly Hilton dla 240 zaproszonych gości. Film, który wyreżyserował Michael D. Ratner, pokazuje nie tylko prace nad niezwykłym show, ale i prywatne ujęcia Biebera z żoną Hailey.

„Justice”, szósty album Justina Biebera, oryginalnie ukazał się w marcu 2021 roku i dotarł na 1. miejsce list sprzedaży w 117 krajach. Z płyty pochodzą single „Hold On”, „Anyone”, „Lonely”, „Holy”, „Peaches” oraz okupujący od 7 tygodni szczyt notowania Billboardu „Stay”, a wśród gości znaleźli się m.in. Giveon, Daniel Caesar, The Kid Laroi, Dominic Fike, Khalid, Beam, Burna Boy czy Chance The Rapper. W pierwszym tygodniu w samych Stanach Zjednoczonych sprzedano 154 tys. egzemplarze albumu. Dziś „Justice” ma ponad 9 miliardów odsłuchów na całym świecie. We wrześniu płyta ukazała się w nowym formacie audio Dolby Atmos na Apple Music. - Moim zdaniem Dolby Atmos wznosi muzykę na wyższy poziom - mówi Justin Bieber. - W lepszej jakości mojej muzyki nie słyszałem. Takie są fakty!

Justin Bieber to światowej sławy wokalista, który w ciągu 8 miesięcy dwukrotnie dotarł na szczyt the Billboard Hot 100, ostatnio z przebojem „Stay” zrealizowanym we współpracy z The Kid Laroi. 27-latek został też najmłodszym artystą, który może pochwalić się setką utworów na amerykańskiej liście przebojów. W trakcie swojej kariery zgromadził 75 miliardów streamów i sprzedał 70 milionów płyt. Podczas tegorocznej gali MTV Video Music Awards, Kanadyjczyk odebrał 2 statuetki, w tym dla Artysty roku.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!