Aktualności

05-03-2020-10:32:03

Bokka i Tides From Nebula ruszają razem w jesienną trasę koncertową

Udostępnij! Tweetnij!

6 koncertów, podczas których Bokka i Tides From Nebula będą dzielić scenę, odbędzie się w październiku 2020 w największych polskich miastach.

Bokka fot. Filip Blank

Zaplanowana trasa to okazja, aby jednego wieczoru usłyszeć dwa niezwykłe zespoły rodzimej sceny alternatywnej - Bokka, która konsekwentnie ukrywa swoją tożsamość oraz Tides From Nebula, którzy wytrwale poszerzają swoją rozpoznawalność poza ojczyzną - oba mają ten sam cel, aby to głównie tworzona przez nich muzyka łączyła ich ze słuchaczami.

Koncerty odbędą się w dwa październikowe weekendy:

16 października - Poznań (U Bazyla)
17 października - Wrocław (Zaklęte Rewiry)
18 października - Kraków (Kwadrat)
23 października - Warszawa (Progresja)
24 października - Gdańsk (B90)
25 października - Katowice (P23)

Tides From Nebula istnieją od 2008 roku, jako jeden z nielicznych polskich zespołów, któremu udało się zbudować imponujące portfolio koncertów zagranicznych zdobywając renomę i uznanie na mapie całej Europy. Pięć instrumentalnych albumów (Aura, Earthshine, Eternal Movement, Safehaven, From Voodoo To Zen) konsekwentnie opowiada muzyczną historię, która nie potrzebuje słów, aby dotrzeć do słuchacza. Ostatnim albumem wdarli się na trzecie miejsce najlepiej sprzedających się płyt w Polsce.

Bokka pojawili się nagle w 2013 prezentując pierwszy singiel Town Of Strangers, który szybko zjednał im fanów oraz krytyków muzycznych, również za granicą (m.in. Pitchfork). Chcąc zwrócić uwagę słuchaczy głównie na prezentowaną muzykę, zdecydowali się nie zdradzać tożsamości członków zespołu oraz unikać obecności w mediach. Dziś - mają na koncie trzy albumy (Bokka, Don’t Kiss And Tell, Life On Planet B), wiele koncertów zagranych w Polsce oraz zagranicą. Obecnie mają dla fanów kilka niespodzianek, wspólna trasa z TFN to jedna z nich.

Bilety będą dostępne od 9 marca (godzina 10:00) na sklep.knockoutprod.net.Udostępnij! Tweetnij!