Aktualności

26-06-2020-19:24:43

Tides From Nebula i Bokka na żywo w 2021 roku

Udostępnij! Tweetnij!

Z powodu pandemii koronawirusa i na mocy decyzji służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i zdrowie publiczne w kraju, koncerty zespołów Tides From Nebula i Bokka zostały przełożone na przyszły rok.

Tides From Nebula fot. Radek Zawadzki

Tides From Nebula istnieją od 2008 roku, jako jeden z nielicznych polskich zespołów, któremu udało się zbudować imponujące portfolio koncertów zagranicznych zdobywając renomę i uznanie na mapie całej Europy. Pięć instrumentalnych albumów - "Aura", "Earthshine", "Eternal Movement", "Safehaven", "From Voodoo To Zen" konsekwentnie opowiada muzyczną historię, która nie potrzebuje słów, aby dotrzeć do słuchacza. Ostatnim albumem wdarli się na trzecie miejsce najlepiej sprzedających się płyt w Polsce.

Zespół Bokka pojawił się nagle w 2013 roku, prezentując pierwszy singiel "Town Of Strangers", który szybko zjednał im fanów oraz krytyków muzycznych, również za granicą (m.in. Pitchfork). Chcąc zwrócić uwagę słuchaczy głównie na prezentowaną muzykę, zdecydowali się nie zdradzać tożsamości członków zespołu oraz unikać obecności w mediach. Dziś - mają na koncie trzy albumy - "Bokka", "Don't Kiss And Tell" i "Life On Planet B", wiele koncertów zagranych w Polsce oraz zagranicą.

Nowe terminy koncertów:
12 marca - Kraków (Kwadrat)
13 marca - Gdańsk (B90)
14 marca - Poznań (U Bazyla)
20 marca - Wrocław (Zaklęte Rewiry)
21 marca - Katowice (P23)
23 października - Warszawa (Progresja)

Bilety na przełożone koncerty Tides From Nebula i Bokka można już teraz wymienić na vouchery do wykorzystania na inne wydarzenia organizowane przez Knock Out Productions. Wymiana biletów będzie dostępna do 180 dni od daty przeniesienia danego wydarzenia, a vouchery będzie można wykorzystać przez 12 miesięcy od pierwszej planowej daty koncertu.

W celu otrzymania voucheru należy skontaktować się z adresem kasia@knockoutprod.net i podać w treści maila swój numer zamówienia.Udostępnij! Tweetnij!