Aktualności

10-03-2020-21:37:46

Ozzy Osbourne nie chce umrzeć jako zwykły facet

Udostępnij! Tweetnij!

Ozzy Osbourne opublikował teledysk do kompozycji "Ordinary Man".

Ozzy Osbourne fot. Sony BMG

"Ordinary Man" to tytułowa kompozycja z albumu który ukazał się 21 lutego. To pierwsza od prawie 10 lat solowa płyta wokalisty. W piosence udziela się Elton John. Teledysk jest swego rodzaju skróconą historią Ozzy'ego Osbourne'a.

- Tworzenie tego albumu dało mi wiele frajdy. Jest on zupełnie inny od moich poprzednich projektów - powiedział Ozzy się o nadchodzącej płycie. - Mieliśmy szybkie tempo pracy, co mi się nie zdarzyło od pierwszego albumu z Black Sabbath. To był inny proces tworzenia, który mi się podobał.

Krążek został nagrany w Los Angeles i był współtworzony przez Andrew Watta, Duffa McKagana (Guns N' Roses) i Chada Smitha (Red Hot Chili Peppers). Oprócz tego swoich wokali na "Ordinary Man" użyczyli: Elton John, Post Malone i Tom Morello (Rage Against The Machine).

- Wszystko wyszło jakoś naturalnie - Ozzy mówi o gościach na albumie. - Slash to mój bliski przyjaciel, tak samo z resztą jak Elton. Podczas pisania tego albumu przypomniała mi się stara piosenka Eltona i powiedziałem do Sharon "Zastanawiam się, czy mógłby na tym zaśpiewać?" Spytaliśmy się go i się zgodził.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!