Aktualności

16-03-2020-17:37:04

Jonas Blue i Paloma Faith w klipie "Mistakes"

Udostępnij! Tweetnij!

Wiele światowych hitów, miliardy streamów, platynowe płyty i role w niezwykle popularnych serialach telewizyjnych – do tej pory to łączyło producenta Jonasa Blue oraz wokalistkę Palomę Faith. Teraz do wspólnych spraw można dołączyć kolejną: singel "Mistakes", do którego powstał klimatyczny teledysk.

Jonas Blue i Paloma Faith fot. Universal Music Polska

Po wielu latach wzajemnego podziwiania swoich karier, artyści zdecydowali się na spotkanie w studiu.

– "Mistakes" to wyjątkowy utwór. Od dawna chciałem nagrać coś z Palomą. Ten singel okazał się połączeniem kropek, doskonałą okazją do współpracy. Cieszę się, że mogłem przemycić tam moje fascynacje house i garage - mówi Jonas Blue.

– Nie mogłam doczekać się premiery. Jestem wielką fanką MNEKa, który współtworzył ten kawałek, jak również tanecznej siły Jonasa. Nie mogę ustać w miejscu, gdy słyszę ten kawałek. Rasowy banger - dodaje Paloma Faith.

Do utworu powstał teledysk w reżyserii Thomasa Jamesa. Zdjęcia zrealizowano w Rydze.

Jonas Blue to anomalia w świecie wolno budujących się karier. Producent ma na koncie prawie 10 miliardów streamów oraz ponad 50 milionów sprzedanych egzemplarzy singli. Debiutancki album "Blue" z 2018 ma w Wielkiej Brytanii status srebrnej płyty, natomiast na całym świecie Jonas może poszczycić się ponad 120 tytułami platyny.

Paloma Faith ma na koncie cztery albumy z debiutem na pierwszym miejscu list sprzedaży (w tym trzy podwójnie platynowe w UK). Artystkę można również oglądać w serialu "Pennyworth".
Udostępnij! Tweetnij!