Aktualności

06-05-2022-10:17:17

Niekończące się lato Jonasa Blue i Sama Feldta

Udostępnij! Tweetnij!

Jonas Blue i Sam Feldt połączyli siły w nowym projekcie Endless Summer i właśnie zaprezentowali debiutancki singiel „Till The End”, w którym gościnnie zaśpiewała Sam DeRosa.

Materiały prasowe

„Till The End” to solidna dawka słonecznej, parkietowej euforii, z porywającymi dęciakami, wyrafinowanymi dropami i niesamowitym głosem DeRosy.

Projekt Endless Summer to rodzaj eskapizmu, podobny do tego, który fani znajdują w rave’ach. Tu chodzi o pozytywną wakacyjną energię, która trwa przez cały rok.

Blue i Feldt już od jakiegoś czasu wymieniali się pomysłami na współpracę i w końcu udało im się stworzyć utwór „Till The End”. Obydwaj uznali, że to idealna piosenka na start ich nowego, ekscytującego projektu. Latem, właśnie pod szyldem Endless Summer, wystąpią razem w wielu klubach i na festiwalach.

Kariera Jonasa Blue jak dotąd jest zadziwiająca. Na koncie ma 130 platynowych certyfikatów i takie przeboje jak „Fast Car”, „Perfect Strangers”, „Mama” i „Polaroid” we współpracy z Liamem Payne’em. Ponadto odpowiada za produkcję takich hitów jak „My Head & My Heart” Avy Max. Z 14 miliardami streamów i ponad 70 milionami sprzedanych singli jest niewątpliwie gwiazdą sceny pop.

Sam Feldt zasłynął dzięki swojej wersji klasyka „Show Me Love” Robin S. Cover dotarł na 3. miejsce listy przebojów w Wielkiej Brytanii i pokrył się platyną. Artysta dał się poznać również za sprawą hitu „Post Malone”, który zgromadził 600 milionów odsłuchów oraz współpracy Samem Fischerem przy utworze „Pick Me Up”.

Pochodząca z Nowego Jorku, ale mieszkająca w Los Angeles Sam DeRosa jest autorką przełomowego singla „Be Happy” gwiazdy TikToka, Dixie D’Amelio, który zgromadził 300 milionów streamów. Jest również współautorką rekordowego, najdłużej notowanego numeru w historii rockowego radia - „Broken” Lovelytheband (74 tygodnie).źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!