Aktualności

24-06-2022-11:58:35

Sam Feldt we współpracy z Salem Ilese

Udostępnij! Tweetnij!

Holenderski DJ/producent Sam Feldt i wschodząca gwiazda pop Salem Ilese połączyli siły w gorącym letnim singlu „Hate Me”. Klubowa współpraca taneczna pojawia się tuż po ogłoszeniu ogólnoświatowej letniej trasy Feldta.

Materiały prasowe

Jak mówi Salem, piosenka opowiada o „zauważeniu, że jesteś w toksycznej relacji, ale nadal nie jesteś w stanie opuścić tej osoby. Pierwszym krokiem do naprawienia czegoś jest uświadomienie sobie, że istnieje problem, a ta piosenka jest dokładnie o tym momencie realizacji”. Dodaje: „Miłość jest skomplikowana, a ja uwielbiam mówić o tym w piosenkach. Sam Feldt naprawdę ożywił ten utwór, sprawiając, że jest pełen nadziei”.

Sam Feldt  występuje w największych światowych klubach i na festiwalach, między innymi Tomorrowland, Ultra Music Festival, Creamfields i legendarnej Coachelli, a obecnie ma mocne ukierunkowanie na międzynarodowy rynek pop. Po współpracy z Keshą nad ich hitem „Stronger” z 2020 roku, z Samem Fischerem nad „Pick Me Up” i ostatnio z Ritą Orą nad „Follow Me”, holenderska gwiazda staje się jednym z najbardziej pożądanych producentów muzycznych w przestrzeni dance-pop.

21-letnia artystka pop Salem Ilese tworzy, odkąd pamięta. Uczęszczając na lekcje muzyki od najmłodszych lat, przypisuje swoją pasję legendarnej Bonnie Hayes, jej pierwszej nauczycielce pisania (jej piosenki śpiewali między innymi Cher, David Crosby czy Bette Midler). W sierpniu 2020 roku Salem zwróciła na siebie uwagę 10K Projects/Homemade Projects i podpisała kontrakt płytowy. Niedługo potem jej hit „Mad At Disney” stał się viralem z ponad 250 milionami streamów na Spotify i ponad 3 milionami filmików na TikToku, co utrzymało ją na playliście Today’s Top Hits przez ponad 15 tygodni. Poza tworzeniem własnej muzyki, Ilese ma już na koncie współpracę z Alanem Walkerem, Surfaces i innymi. Współtworzy także piosenki innych artystów, w tym hit Belli Poarch z 2021 roku „Build A Bitch”.

Sony Music Entertainment nawiązało ogólnoświatową współpracę w zakresie rozwoju talentów z producentem/DJ-em Kygo i menedżerem muzycznym Mylesem Shearem. W ramach strategicznej umowy, Kygo i Shear uruchomili Palm Tree Records – wytwórnię, która skupia się na identyfikowaniu i kultywowaniu wschodzących gwiazd muzyki tanecznej i elektronicznej. Do tej pory wydali ponad 75 singli osiągając ponad pół miliarda streamów na całym świecie, w tym utwory autorstwa Sama Feldta, Franka Walkera, Forester i Haywood.

Sam Feldt, salem ilese - Hate Me

Listen to Hate Me by Sam Feldt, salem ilese.

więcej


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: sam feldt