Aktualności

26-03-2020-23:34:13

Madonna wspomina Marka Bluma

Udostępnij! Tweetnij!

Madonna podzieliła się wspomnieniem o Marku Blumie, który zmarł z powodu koronawirusa.

Rosanna Arquette i Mark Blum fot. MGM

Madonna zagrała z Markiem Blumem w 1985 roku komedii "Rozpaczliwie poszukując Susan". Była to jedna z ciekawszych ról wokalistki, która ciepło wspomina towarzyszącego jej na planie aktora.

- W tym tragicznym momencie moje serce kieruje się do niego, jego rodziny i jego bliskich - napisała Madonna. - Zapamiętałam go jako zabawnego, ciepłego, kochającego mężczyznę, gdy robiliśmy "Rozpaczliwie poszukując Susan". To kolejna przestroga, że ten wirus nie jest żartem. ️Musimy mieć nadzieję - pomagać sobie nawzajem - i przestrzegać zasad kwarantanny.

Amerykański aktor Mark Blum zmarł w wieku 69 lat. Przyczyną śmierci była choroba COVID-19, którą wywołuje koronawirus.

Choć rzadko grywał pierwszoplanowa role widzowie zapamiętają Marka Bluma z charakterystycznych zazwyczaj pełnych ciepła bohaterów. W jego filmografii jest kilkadziesiąt filmów w tym tak popularne jak "Rozpaczliwie poszukując Susan", "Krokodyl Dundee" czy "Jak ona to robi?".

Aktor przez wiele lat związany był z Broadwayem, ma też na koncie wiele ról w serialach. Ostatnio widzowie mogli go podziwiać choćby w znakomicie ocenianych "Mozart w dżungli", "Sukcesja" czy "Ty".Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: Madonna