Aktualności

01-04-2020-20:50:10

Alan Walker prezentuje "Heading Home"

Udostępnij! Tweetnij!

Alan Walker wydał utwór "Heading Home" – trzeci i ostatni singel z najnowszej części swojej dyskografii, nazywanej "World of Walker", do której należą też utwory "On My Way" (ft. Sabrina Carpenter & Farruko) oraz "Alone Pt II" (ft. Ava Max).

Alan Walker fot. Stian Andersen

"Heading Home" to utwór nagrany z norweskim wokalistą Rubenem. Utwór jest ulubioną piosenką fanów Alana Walkera od jakiegoś czasu. Alan zaprezentował go podczas swojego pierwszego debiutanckiego koncertu na X-Games Norway jeszcze w 2016 roku, niedługo po premierze Faded. Od tego momentu fani domagali się oficjalnej premiery tego utworu. Teledysk nakręcono w Kambodży, wyreżyserował go Kristian Berg – jeden z głównych architektów świata Alana Walkera.

– Zaraz po wydaniu "Faded" w 2015 roku, zaczął pracę nad nowy utworem, który roboczo nazwałem "Heading Home". Wykonałem go na żywo tylko raz, ale pracowałem nad różnymi wersjami od tego momentu i nigdy żadnej nie wydałem. Tylko z powodu tego jednego wykonania, utwór stał się ulubionym moich fanów – mówi Alan Walker. – Wielu z nich prosiło mnie o jego wydanie, więc cieszę się, że wreszcie się to udało. To ukłon dla tych Walkerów, którzy prosili mnie o tę piosenkę od lat – dlatego oprócz ukończonej wersji, zdecydowałem się także wydać oryginalne demo.Udostępnij! Tweetnij!