Aktualności

26-11-2021-11:53:35

Świat Alana Walkera

Udostępnij! Tweetnij!

Wielokrotnie nagradzany norweski artysta i producent prezentuje swoją drugą, długo oczekiwaną płytę „World of Walker”. Dopracowana oficjalna okładka albumu składa się z tysięcy selfies fanów artysty.

Materiały prasowe

„Od wydania mojego debiutanckiego albumu «Different World» minęły trzy lata”, mówi Alan Walker. „Miałem dużo czasu na pracę nad nową muzyką i dalszy rozwój filmowego uniwersum Walkera. Jestem podekscytowany, że w końcu mogę wydać mój nowy album «World of Walker». To, co jest dla mnie naprawdę wyjątkowe, to oficjalna okładka składająca się z tysięcy zdjęć fanów (Walkers) z całego świata. W końcu nadszedł czas, aby zacząć odsłaniać World of Walker – społeczność, którą wspólnie stworzyliśmy”.

Premiera klipu odbędzie się o 15:00:

Niesamowita okładka powstała przy pomocy ponad 15 tysięcy fanów z ponad 150 krajów, którzy wgrali swoje selfies na stronę artysty.

Album zawiera utwory o typowym brzmieniu Alana Walkera z wpływami popu, muzyki latynoskiej, jak i bardziej elektronicznych utworów, co sprawia, że każdy może znaleźć na niej swojego absolutnego faworyta. Do Alana dołączyła długa lista imponujących artystów, między innymi Ava Max, Sabrina Carpenter, Hans Zimmer, Farruko, Salem Ilese i wielu innych.

Uważany za jedną z głównych gwiazd sceny muzyki elektronicznej, Alan Walker szturmem podbił świat od czasu swojego debiutanckiego singla „Faded” w 2015. Płyta „Different World” zdobyła do tej pory oszałamiającą liczbę 14 miliardów streamów. Sam artysta jest dziewiątym najczęściej obserwowanym artystą na YouTube i dwudziestym najczęściej obserwowanym artystą w Spotify, co podkreśla siłę jego fanów. Obecnie może pochwalić się ponad 50 miliardami odtworzeń audio i wideo. Jego udane single i kolaboracje obejmują światowej sławy artystów, takich jak: Sia, Steve Aoki, Avicii, Coldplay, Bruno Mars, A$AP Rocky, Ava Max, Kygo, Farruko, Miley Cyrus, Hans Zimmer, Madison Beer i wielu innych. Od czasu wydania swojego debiutanckiego albumu „Different World” pod koniec 2018, Walker ma na swoim koncie na ponad 600 solo koncertów oraz występów na festiwalach jako headliner.

Lista utworów „World of Walker”:
1. Time (Remix) (feat. Hans Zimmer)
2. Man on the Moon (feat. Benjamin Ingrosso)
3. Alone pt. II (feat. Ava Max)
4. Paradise (feat. K-391 & Boy In Space)
5. Out of Love (feat. Au/Ra)
6. Red Nexus Rising – Interlude 
7. Sorry (feat. Isàk)
8. Fake A Smile (feat. Salem Ilese)
9. On My Way (feat. Sabrina Carpenter & Farruko)
10. World We Used to Know (feat. Winona Oak)
11. Drone Wars – Instrumental
12. Heading Home (feat. Ruben)
13. OK (feat. Jop) 
14. Hummel Gets the Rockets (Remix) (feat.  Hans Zimmer)
15. Not You (feat. Emma Steinbakken)


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!