Aktualności

02-04-2020-11:39:29

Cara Delevingne na płycie Fiony Apple

Udostępnij! Tweetnij!

Nowy album Fiony Apple "Fetch the Bolt Cutters" ukaże się 17 kwietnia.

Fiona Apple fot. Sony Music

Artystka datę premiery ujawniła z pomocą krótkiego nagrania, którego bohaterem jest pies biegający po plaży. Na albumie udzielili się indierockowy perkusista Amy Wood, inżynier dźwięku (oraz ojciec Wooda) John Would, basista Sebastian Steinberg z kapeli Soul Coughing oraz latynoski kompozytor Davíd Garza. Cara Delevingne udziela się w kawałku tytułowym.

Wcześniej w jednym z rzadkich wywiadów wokalistka ujawniła, że płytę nagrywała tylko ze swoim zespołem i poniekąd dlatego trwało to tak długo. - Im większą kontrolę masz nad dziełem, tym bardziej to "dziecko" należy do ciebie, tym bardziej ci na nim zależy i tym bardziej czujesz, że to może być twoje osiągnięcie. Poprzednia płyta i ta są bardziej moimi płytami niż wcześniejsze.

Fiona Apple to amerykańska autorka piosnek i wokalistka, a także pianistka i producentka. Swój debiut "Tidal" stworzyła, mając 17 lat. Za pochodzącą z krążka piosenkę "Criminal" została wyróżniona Grammy. Od tej pory wydała jeszcze trzy albumy, z których ostatni to "The Idler Wheel..." z 2012 roku.

Cara Delevingne pracowała ostatnio przy filmie "Life in a Year".


Udostępnij! Tweetnij!