Aktualności

15-04-2020-14:18:11

Rita Ora samotna z Jimmym Fallonem

Udostępnij! Tweetnij!

Rita Ora zaprezentowała piosenkę "How To Be Lonely" w programie "Tonight Show with Jimmy Fallon".

Rita Ora fot. Warner Music Poland

Rita Ora wykonała swój ostatni singel z domu. Utwór napisał laureat nagrody BRIT i bliski przyjaciel Rity Ory, Lewis Capaldi.

Po wydaniu pokrytego platyną albumu "Phoenix" (2018), biła kolejne rekordy za sprawą utworu "Let You Love Me". Okazał się on jej 13. singlem w Top 10 brytyjskiej Listy Przebojów, co było najlepszym wynikiem wśród brytyjskich artystek. Dziś sprzedało się ponad 7 milionów egzemplarzy singla, a na Spotify piosenkarka ma już ponad miliard odsłuchów tylko z ostaniach 5 singli.

Rita Ora to mająca wiele talentów gwiazda, która odnosi sukcesy w telewizji, kulturze i modzie. Niedawno zapowiedziała współpracę z Conecuh Brands, czego owocem będzie promowana przez gwiazdę tequila Próspero. Ponadto Rita Ora ma na koncie role w filmach "Pięćdziesiąt twarzy Greya", "Szybcy i wściekli 6", "Do utraty sił" czy "Pokémon: Detektyw Pikachu". Będzie można ją także zobaczyć w brytyjskiej produkcji "Twist", gdzie pojawi się u boku Michaela Caine'a i Leny Headey, wcielając się w kobiecy odpowiednik Artful Dodgera.

https://www.youtube.com/embed/eTO0pMgwzgEUdostępnij! Tweetnij!

TAGI: Rita Ora