Aktualności

17-04-2020-11:47:28

Natalia Przybysz źle się kocha na kwarantannie

Udostępnij! Tweetnij!

Natalia Przybysz opublikowała teledysk do piosenki "Kochamy się źle".

Natalia Przybysz "Kochamy się źle" fot. Kayax

Natalia Przybysz prezentuje niezwykły teledysk nakręcony w niezwykłych okolicznościach. "Kochamy się źle", to trzeci singel z wydanego w październiku zeszłego roku albumu zatytułowanego "Jak malować ogień". Obraz do tego utworu artystka współtworzyła ze swoimi fanami przebywającymi w domach podczas ogólnopolskiej akcji #ZostanWDomu.

- Pomysł wspólnego kręcenia klipu z fanami pojawił się w naszych głowach niezwykle spontanicznie i jest odpowiedzią na sytuację, w jakiej obecnie wszyscy się znajdujemy - opowiada Natalia Przybysz. - Założenie było niezwykle proste, fani nagrywali swoje tańce i inne kreatywne wyczyny do piosenki "Kochamy się źle" w domowych warunkach, swoimi własnymi telefonami. Filmiki te zostały następnie wyselekcjonowane oraz zmontowane przez reżyserkę - Silvię Pogodę. Warto nadmienić, że fani nie zawiedli i zostało nadesłanych niemal 300 filmików. Niestety utwór ma ograniczony czas i nie wszystkie mogły znaleźć się w finalnym teledysku. Efektem końcowym jest "isolation video", będące wspólną radością i zabawą, trochę na przekór temu, co do nas obecnie dociera ze świata zewnętrznego.

- Bardzo się cieszę, że w tak szczególnym czasie mogłam współtworzyć ten teledysk - mówi reżyserka Silvia Pogoda. - To wyjątkowa sytuacja, której wszyscy doświadczamy po raz pierwszy w życiu, a nam udało się w trudnej rzeczywistości połączyć dzięki muzyce i stworzyć ten piękny projekt. Z nagrań nad którymi pracowałam czułam niepowtarzalną, specyficzną energię tego momentu i jestem bardzo wdzięczna za tę możliwość.

- Podobno kobiety obserwują miłość z perspektywy sufitu sypialni, konstruując w sobie pajęczynę narracji - dodaje Natalia Przybysz. - Mężczyznę prowadzi ku spełnieniu ciało/pojazd i fantazje z zachowanych w pamięci obrazów/map. Znów się spotykają, znów oczekują i szykują się na coś konkretnego i są plany lub wspomnienia w każdej z wyobraźni zaangażowanych. Niespełnienie prowadzi do rozczarowania. Czy tak musi być? A może dajmy się zaskoczyć tej samej osobie w tym samym miejscu. Każdy dzień przynosi nowe współrzędne, składniki, obszary lądów i nieznanych mórz. W wyobraźni. W sercu. W emocjach zgromadzonych w fizycznych strukturach naszego bycia. Może po prostu pozwólmy by się zadziało i dajmy się zaskoczyć, nawet samej/samemu Sobie. Bo dziś jest inne.Udostępnij! Tweetnij!