Aktualności

12-05-2020-20:44:54

Johnny Depp i Jeff Beck nie do końca w izolacji

Udostępnij! Tweetnij!

Johnny Depp i Jeff Beck opublikowali teledysk do swojej wersji kompozycji Johna Lennona "Isolation".

Johnny Depp fot. Monolith

Wbrew tytułowi, w klipie nie widzimy muzyków w izolacji. Wideo do coveru piosenki z 1970 roku zarejestrowano bowiem w czasach sprzed epidemii, podczas jednego z ubiegłorocznych koncertów zespołu.

"Isolation" to debiutancki singel duetu, który zapowiedział publikacje kolejnych piosenek w przyszłości. Johnny Depp i Jeff Beck zamienili fortepianowy kawałek Lennona w bluesowy hymn na czas pandemii.

Depp i Beck zadebiutowali na żywo we wrześniu ubiegłego roku na Crossroads Guitar Festival w Teksasie i od tego czasu kilka razy wykonali na żywo "Isolation". Wersja studyjna została również nagrana w zeszłym roku. Jeff Beck powiedział, że wraz z Deppem postanowili ją wypuścić wcześniej, ponieważ ludzie poddają się kwarantannie podczas pandemii koronawirusa.

- Nie spodziewaliśmy się, że wydamy ją tak szybko, ale biorąc pod uwagę ciężkie dni i prawdziwą izolację, przez którą przechodzą ludzie w tych trudnych czasach, zdecydowaliśmy, że teraz jest właściwy moment, aby wszyscy mogli usłyszeć tę piosenkę - mówi Jeff Beck.

Johnny Depp zagrał ostatnio w filmie "Minamata".
Udostępnij! Tweetnij!