Aktualności

01-07-2020-11:53:30

Hollywood Vampires zagrają dla polskich fanów w 2021 roku

Udostępnij! Tweetnij!

Koncert zespołu Hollywood Vampires, który tworzą Alice Cooper, Joe Perry, Johnny Depp, został przeniesiony na 12 sierpnia 2021 roku.

The Hollywood Vampires fot. Archiwum zespołu

Kapela miała być gwiazdą tegorocznej, 14. edycji Festiwalu Legend Rocka. Z powodu pandemii Covid-19 impreza w tym roku nie dojdzie jednak do skutku.

Bilety zakupione na tegoroczne wydarzenie będą obowiązywały w przyszłym roku. Bilety na przyszły rok dostępne są w bileteriach Eventim, Ticketmaster i ebilet.pl.

Historia zespołu Hollywood Vampires sięga lat 70., gdy grupa prawdziwych rockandrollowców przemierzających nocami bary Los Angeles nazwała się The Hollywood Vampires. Frontmanem został Alice Cooper, do którego dołączyli: Harry Nilsson, John Lennon, Ringo Starr, Keith Moon i Micky Dolenz. Nic dziwnego, że tak utalentowana grupa szybko obrosła legendą. Czterdzieści lat później Alice Cooper wskrzesił Hollywood Vampires w towarzystwie Joe Perry'ego z Aerosmith i popularnego aktora, zapalonego muzyka, Johnny'ego Deppa. Trio na koncie ma dwa albumy: "Hollywood Vampires" (2015) i "Rise" (2019).

https://www.youtube.com/embed/vlwWP3uawHk

Udostępnij! Tweetnij!