Aktualności

08-06-2020-19:22:32

The Killers aktualizują "Land of the Free"

Udostępnij! Tweetnij!

Zespół The Killers przygotował nową, aktualna wersję swego politycznie zaangażowanego singla "Land of the Free".

The Killers fot. Universal Music Polska

Aktualizacja dotyczy tekstu. W nowym nagraniu pojawiają się odniesienia do zabójstwa George'a Floyda. Słyszymy na przykład fragment o 8 minutach i 46 sekundach. Przypomnijmy, że właśnie tak długo policjant przyduszał mężczyznę, doprowadzając do jego śmierci.

"Land Of The Free" to antytrumpowski hymn, w którym główne role grają imigranci. Za reżyserię klipu do kawałka z 2019 roku odpowiada głośny krytyk obecnego prezydenta Stanów Zjednoczonych, Spike Lee. Zdjęcia powstały na granicy amerykańsko-meksykańskiej.

Od debiutu "Hot Fuss" z 2004, The Killers sprzedali 28 milionów albumów na całym świecie, wyprzedawali stadiony, zagrali na najważniejszych festiwalach oraz zdobyli szereg nagród i wyróżnień. Podczas gdy "Wonderful Wonderful" było miłosnym listem do żony Brandona Flowersa, która zmagała się z depresją, najnowsze wydawnictwo to światło po wyjściu z mroku; przezwyciężenie smutku i przejście do świętowania. To płyta o wiecznej miłości, przetrwaniu ciężkich czasów i sile, którą czerpiemy z przyjaźni i więzów rodzinnych, gdy przechodzimy przez burze.

?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading" data-instgrm-version="12" style=" background:#FFF; border:0; border-radius:3px; box-shadow:0 0 1px 0 rgba(0,0,0,0.5),0 1px 10px 0 rgba(0,0,0,0.15); margin: 1px; max-width:540px; min-width:326px; padding:0; width:99.375%; width:-webkit-calc(100% - 2px); width:calc(100% - 2px);">
?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading" style=" background:#FFFFFF; line-height:0; padding:0 0; text-align:center; text-decoration:none; width:100%;" target="_blank">
Wyświetl ten post na Instagramie.

?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading" style=" color:#c9c8cd; font-family:Arial,sans-serif; font-size:14px; font-style:normal; font-weight:normal; line-height:17px; text-decoration:none;" target="_blank">Post udostępniony przez The Killers (@thekillers)

Udostępnij! Tweetnij!