Aktualności

15-06-2020-19:41:58

Beyoncé nie zaśpiewa dla Czarnej Pantery

Udostępnij! Tweetnij!

Niedawne doniesienia dotyczące współpracy Beyoncé ze studiem Disneya okazały się tylko plotkami. Fani nie powinni oczekiwać jej piosenki na soundtracku do sequela "Czarnej Pantery".

Beyoncé Knowles fot. Sony Music

Według wcześniejszych doniesień, po udanej kooperacji przy produkcji "Król lew", w której Beyoncé użyczyła głosu Nali, wokalistka miała podpisać opiewającą na 100 milionów dolarów umowę z Disneyem na trzy filmy. Jednym z nich miała być superprodukcja "Black Panther 2", do której Beyoncé miała nagrać utwór.

Informacja została jednak zdementowana przez dobrze poinformowanego dziennikarza "Variety". - Moje źródła donoszą, że nie ma żadnej dużej umowy Disena z Beyoncé - napisał na Twitterze Matt Donelly. - Nie usłyszymy jej też na soundtracku do #BlackPanther2. Niewykluczone jednak, że kiedyś jeszcze będzie współpracowała z Disneyem.

Beyoncé zagrała nie tylko użyczyła głosu w filmie "Król Lew", nagrała do niego piosenki, ale także wydała album "The Gift" z muzyką inspirowaną Afryką. Jej ostatnia płyta to "Lemonade" z kwietnia 2016 roku.Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: Beyoncé