Aktualności

29-06-2020-13:31:56

Cody ChesnuTT śpiewa w zwiastunie "Co w duszy gra"

Udostępnij! Tweetnij!

Pixar zaprezentował nową zapowiedź muzycznej animacji "Co w duszy gra" ("Soul").

Cody ChesnuTT fot. Archium artysty

W filmie śledzimy losy Joe Gardnera, który prowadzi zespół muzyczny w gimnazjum. Jego prawdziwą pasją jest jednak jazz. Joe przeżywa kryzys, jaki jest udziałem wszystkich artystów. Coraz wyraźniej dostrzega, że marzenie jego życia, by być muzykiem jazzowym, nie spełni się i dlatego zadaje sobie pytania "Po co tu jestem? Jaki jest cel mojego życia?". Ale nadchodzi moment, kiedy Joe stwierdza, że jego marzenie może być w zasięgu ręki. Przez jedno nieoczekiwane zdarzenie trafia do fantastycznego miejsca, gdzie zostaje zmuszony, by ponownie zastanowić się nad tym, co to znaczy mieć duszę. Tam spotyka, a ostatecznie również zaprzyjaźnia się z 22 - duszą, która uważa, że życie na Ziemi nie toczy się tak, jak powinno.

W zaprezentowanym klipie słyszymy piosenkę "Parting Ways", którą wykonuje Cody ChesnuTT. Antropolożka Dr. Johnnetta Cole i uznany jazzowy pianista Jon Batiste pełnili rolę konsultantów przy produkcji.

W filmie głosów udzielają Tina Fey, Jamie Foxx, Questlove z The Roots, Daveed Diggs, Angela Bassett, Richard Ayoade i Phylicia Rashad. Za reżyserię odpowiada Pete Docter ("W głowie się nie mieści", "Odlot"). Premierę przesunięto na 20 listopada.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!