Aktualności

01-07-2020-12:52:07

slowthai rapuje dla Disclosure

Udostępnij! Tweetnij!

Zespół Disclosure zaprezentował nowy singiel, do którego zaprosił slowthaia.

Slowthai fot. Archiwum

Utwór, w którym pojawia się brytyjski raper slowthai, nosi tytuł "My High". Nagranie współtworzy także Aminé. - Zawsze chcieliśmy pracować z raperami, ale żadnych nie znaliśmy i nie mieliśmy jak się z nimi skontaktować - mówią muzycy. - Pracując nad "My High" z Aminé świetnie się bawiliśmy. Jest przekomiczny. Pisze szybko i wspaniale się go obserwuje przy pracy. Wniósł mnóstwo energii do i tak energetycznego kawałka. Do tego stopnia, że jak jak wróciliśmy do domu, do Londynu, wiedzieliśmy, że tylko jeden gość będzie w stanie nadążyć - slowthai.

Klip do piosenki powstał przed kwarantanną w Meksyku i Los Angeles. Za kamerą stanął Simon Cahn.

Kawałek zapowiada pierwszy od 5 lat album elektronicznego duetu, "Energy". Płyta ukaże się 28 sierpnia. Wśród gości znajdą się również Common, Kelis, Mick Jenkins oraz Syd znana z zespołu The Internet.

Disclosure poprzednią płytę, "Caracal", wydali w 2015 roku.

Kiedy slowthai pojawił się na scenie, porównywano go do Sleaford Mods i The Streets, do początków grime'u. To jednak Tyron Frampton, jak naprawdę nazywa się slowthai, jest jednak dziś rapowym głosem brytyjskiej ulicy numer jeden.Udostępnij! Tweetnij!