Aktualności

17-10-2022-11:58:59

Sam Smith z nowymi remiksami hitu „Unholy”

Udostępnij! Tweetnij!

Sam Smith po raz kolejny łączą siły z nominowaną do nagrody Grammy elektroniczną siłą Disclosure. W piątek artyści zaprezentowali gorąco oczekiwany remiks przeboju „Unholy”.

Materiały prasowe

Świętując 10 lat od ponadczasowej współpracy „Latch”, trio ponownie spotkało się tego lata na londyńskim festiwalu All Points East, podczas gdy producent muzyczny, autor tekstów i DJ, Zedd, grał własną wersję utworu.

W poniedziałek ukazał się równeż drugi remix przeboju, przygotowany przez ACRAZE, autora wielkiego hitu „Do It To It”. Do fanów i/lub współpracowników ACRAZE należą takie gwiazdy jak Tiesto, Diplo, DJ Snake, The Chainsmokers, Steve Aoki, Chris Lake, Zedd czy Martin Garrix. W sierpniu 2022 ukazały się oficjalne remixy „Do It To It” przygotowane przez Hugo Cantarrę, YOOKIE, Tom & Collins oraz samego ACRAZE’a. Wcześniej utwór przerabiali m.in. Tiesto, Subtronics, Andrew Rayel, Sub Focus i Rated R.

„Unholy” to ósmy utwór #1 Sama. Piosenka zebrała już ponad 150 milionów streamów na Spotify i okupuje 1. miejsce na świecie zarówno na Spotify, jak i Apple Music.

Dominując na TikToku, Sam należy obecnie do zaledwie trójki artystów, którzy zadebiutowali w tym roku na 1. miejscu oficjalnych list przebojów w Wielkiej Brytanii. Aktualnie utrzymuje swój drugi tydzień na szczycie listy. Jeszcze w tym miesiącu Sam da dwa występy w kultowej Royal Albert Hall.źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!