Aktualności

03-07-2020-15:38:23

Wojtek Mazolewski Quintet i Raz Dwa Trzy też wygrają muzyką

Udostępnij! Tweetnij!

Poznaliśmy kolejnych wykonawców, którzy biorą udział w projekcie Wygramy Muzyką, czyli cyklu koncertów online, który 5 lipca inauguruje zespół Voo Voo.

Wygramy Muzyką projekt: Dawid Ryski

12 lipca na scenie pojawi się Wojtek Mazolewski Quintet - jeden z najpopularniejszych polskich jazzmanów, który zaprezentuje utwory ze swojej najnowszej płyty. Z kolei tydzień później, 19 lipca, swoje 30. urodziny na scenie świętował będzie zespół Raz Dwa Trzy. Natomiast 26 lipca na żywo pojawi się wybitny polski jazzman Michał Ubraniak z córką, Miką Urbaniak.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii, uczestnicy mają do dyspozycji streaming na kilka kamer, które śledzą grę poszczególnych muzyków. Widz może więc nie tylko przyglądać się warsztatowi artystów, ale i zmieniać kanały w trakcie koncertu tak, by podejrzeć grę kilku instrumentalistów.

Poza koncertem on-line melomani mają możliwość udziału w koncercie na żywo w klubie Progresja oraz obejrzeć koncert w salach kinowych sieci Helios, w których nagłośnienie naprawdę robi wrażenie.

To nie wszystko. Oprócz samego koncertu, na uczestników czekają wywiady z muzykami poprowadzone przez redaktora muzycznego Piotra Metza i konkursy.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!