Aktualności

12-07-2020-13:39:50

Zara Larsson przedstawia "Love Me Land"

Udostępnij! Tweetnij!

Po sukcesie nagranego z Kygo utworu "Like It Is", Zara Larsson zaprezentowała nowy singiel "Love Me Land".

Zara Larsson fot. Archiwum artystki

"Love Me Land" to zwiastun nadchodzącego, gorąco oczekiwanego, drugiego albumu Zary Larsson. Piosenka powstała we współpracy z Justinem Tranterem oraz Julią Michaels (Justin Bieber, Selena Gomez, Dua Lipa). Utwór łączy elementy dyskotekowego popu i R&B. Teledysk, ukazujący wokalistkę tańczącą w futurystycznym sześcianie prosto ze świata science fiction, świetnie oddaje klimat nagrania.

- Napisałam "Love Me Lan" wraz z moimi przyjaciółmi - Justinem i Julią, podczas pracy nad tekstami na drugi album - mówi artystka. - To był taki moment olśnienia, którego wreszcie doznałam, próbując odkryć i zrozumieć, co to znaczy dla mnie być kobietą i artystką. Utwór jest o niespodziewanym zakochaniu się, ale przejęciu nad tym kontroli i czerpaniu z tego, co najlepsze! Ten kawałek łączy to, co kocham najbardziej - siłę kobiet oraz popowe bangery.W tym momencie każdy z nas musi funkcjonować w tym przerażającym i pełnym niepewności świecie oraz zmierzyć się z trudną rzeczywistością. Mam nadzieję, że dzięki tej piosence będziecie mogli chociaż na chwilę zapomnieć o problemach. Taniec potrafi czasami być rozwiązaniem na wszystko.

Pierwszy album Zary Larsson "So Good" to drugi najczęściej odtwarzany debiut na Spotify nagrany przez kobietę - zgromadził aż 5,5 miliarda streamów. Twórczość artystki to hit za hitem, wliczając w to potrójnie platynowy "Never Forget You", w którym gościnnie pojawił się MNEK, platynowy singiel "Lush Life" oraz "Ain't My Fault" oraz kawałek "Ruin My Life", który niedawno pokrył się złotem. Oprócz licznych nominacji artystka otrzymała różne nagrody i odznaczenia takie jak Swedish Grammy Awards, Nickelodeon Kids' Choice Awards, MTV EMA i wiele innych. W 2017 roku Zara zagrała koncert towarzyszący ceremonii wręczenia Pokojowej Nagrody Nobla.Udostępnij! Tweetnij!