Aktualności

22-04-2022-10:28:09

Alesso i Zara Larsson w majestatycznym singlu

Udostępnij! Tweetnij!

Przełamujący bariery artysta dance i producent Alesso łączy siły z fenomenem popu Zarą Larrson w majestetycznym nowym singlu „Words”.

foto: Grant Spanier

Alesso i Zara Larsson – dwie muzyczne potęgi, które mają na koncie mnóstwo przebojów – połączyli siły we wspólnym singlu „Words”, którego współautorami są także Karen Poole (Kylie Minogue) oraz niedawna laureatka nagrody BRIT, Becky Hill. Utwór łączy dynamiczne brzmienie Alesso z magnetycznym wokalem Zary. Kolejne warstwy bitów nadają singlowi energii i stanowią niesamowite tło dla poruszającego wyznania Larsson w tekście. Wokalistka przyznaje się do kruchości i niepewności, które towarzyszą dopiero kształtującemu się uczuciu. W refrenie słyszymy niezwykle chwytliwą linijkę: „I got the words ‘I love you’ sitting on the tip of my tongue”. „Words” to wyjątkowy hymn dla wszystkich, którzy próbują opanować swój strach, by podążyć za głosem serca.

Do piosenki powstał teledysk w reżyserii Jasona Lestera, filmowca i fotografa, który ma na koncie współpracę z takimi artystami jak Julia Michaels i Lauv. W klipie widzimy Zarę w misternie skonstruowanym złotym stroju, otoczoną antycznymi rzeźbami. Alesso porusza się z kolei w wypełnionej światłami neonów industrialnej przestrzeni. Klip łączy futuryzm, klasycyzm, świat luksusowej mody i kultury rave. Alesso, szukając Zary, opuszcza ciemne pomieszczenia i idzie w stronę światła.„Words” to następca klubowych singli Alesso „Only You” (zrealizowany we współpracy z Sentinel) oraz „Dark” (które trafiło na ścieżkę dźwiękową najnowszego „Batmana”). Wcześniej Alesso przygotował duet z Katy Perry, „When I’m Gone”, który stał się radiowym hitem i zapewnił artyście debiut w programie „Saturday Night Live” oraz zapewnił przychylne recenzje w takich mediach jak „Interview”, „V Magazine”, „PAPER”, „People” i wielu innych.

Alesso, licząca się siła w świecie dance, wielokrotnie udowodnił, że świetnie wychodzi mu przełamywanie barier gatunkowych. Na koncie ma współpracę z tak różnorodnymi artystami jak Ryan Tedder, Calvin Harris, Tove Lo, Liam Payne, James Bay, Marshmello, Sebastian Ingrosso, Hailee Steinfeld, Florida Georgia Line czy Anitta. Do jego największych hitów należą utwory „If I Lose Myself”, „Under Control”, „Calling (Lose My Mind)”, „Let Me Go” czy „Is That For Me”.

W 2020 roku wydał „Midnight” w duecie z Liamem Payne’em oraz „THE END” z Charlotte Lawrence. W kolejnym roku ukazały się "Goimg Dum”" with Stray Kids & CORSAK, „PROGRESSO VOL 2”, „Chasing Stars” with Marshmello ft. James Bay, „Resuce Me” with Danna Paola z soundtracku do „Blade Runner Black Lotus” oraz „Somebody To Use”. Zadebiutował także z kolekcją NFT „Cosmic Genesis”. 2021 Alesso zakończył z przytupem, wydając singiel „When I’m Gone” z Katy Perry. Artysta ma na koncie występy na licznych festiwalach, od Tomorrowland, przez Ultra Music Festival po Electric Daisy Carnival. Pojawił się także w programach „The Late Show with James Corden” i „Saturday Night Live”.

Każda kobieta ma supermoce. Za sprawą swoich supermocy, Zara Larrson prowokuje i przesuwa pop oraz kulturę do przodu za sprawą swoich potężnych, inteligentnych i pełnych energii utworów. Debiutowała w 2017 albumem „So Good”, który cieszy się tytułem drugiego najchętniej streamowanego kobiecego debiutu w Spotify w historii serwisu. W katalogu Larrson znajdują się takie hity jak „Never Forget You” with MNEK, „Lush Life”, „Ain’t My Fault” i „Symphony” with Clean Bandit. Zara Larsson występowała na Swedish Grammy Awards, Nickelodeon Kids’ Choice Awards, MTV EMA, a także pojawiła się na koncercie Nobel Peace Prize. W 2020 wydała album „Poster Girl” z takimi hitami jak „Ruin My Life” i „Wow”. Zara nawiązała współpracę z topowymi producentami takimi jak Max Martin i Young Thug. Wydawnictwo przekroczyło miliard streamów. „The Guardian” nazwał ją „jedną z największych i najbardziej wygadanych gwiazd współczesnego popu”.


Alesso, Zara Larsson - Words (feat. Zara Larsson)

Listen to Words (feat. Zara Larsson) by Alesso, Zara Larsson.

więcej
źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!