Aktualności

14-07-2020-23:47:43

Surrealistyczny teledysk Seleny Gomez i Trevora Daniela

Udostępnij! Tweetnij!

Pandemia nie powstrzymała Seleny Gomez i Trevora Daniela od nakręcenia teledysku do piosenki "Past Life".

Selena Gomez fot. Universal Music Polska

Pod koniec czerwca Travor Daniel opublikował remiks utworu z udziałem Seleny Gomez. Teraz artyści zaprezentowali teledysk, który nakręcili w warunkach kwarantanny. Zaczyna się dość zwyczajnie, od ujęć artystów śpiewających piosenkę na Instagramie. Później jednak pojawiają się efekty specjalne i animacja komputerowa. Za reżyserię odpowiadają Vania Heymann i Gal Muggia.

- Kiedy po raz pierwszy usłyszałam piosenkę, spodobało mi się, że mówi o rzeczach, których się kurczowo trzymamy, o naszych rutynach - wyjaśniała wcześniej Selena.- Sama głośno mówię o moich osobistych doświadczeń w podejmowaniu decyzji, które niekoniecznie są dla mnie zdrowe.

"Past Life" to drugi singiel z debiutanckiej płyty Trevora Daniela "Nicotine", który ukazał się w marcu 2020 roku.

Selena Gomez to jedna z największych gwiazd popu. Sprzedała 7 milionów płyt i 22 miliony singli na całym świecie. Jej ostatni krążek, "Rare", miał premierę 10 stycznia 2019 roku. Ostatnio zagrała w filmach "Truposze nie umierają" Jima Jarmuscha i "W deszczowy dzień w Nowym Jorku" Woody'ego Allena. Użyczyła też głosu w animacji "Doktor Dolittle".Udostępnij! Tweetnij!