Aktualności

12-03-2021-12:15:29

Selena Gomez z EP-ką „Revelación”

Udostępnij! Tweetnij!

Materiały prasowe

Selena Gomez wydała pierwszą w karierze hiszpańskojęzyczną EP-kę. „Revelación” jest już dostępne w sklepach i serwisach cyfrowych!

Przed premierą fani mogli usłyszeć trzy utwory z „Revelación”: główny singiel „De Una Vez”, duet z raperem Rauwem Alejandro „Baila Conmigo” oraz nagrany wspólnie z DJ Snake’iem chwytliwy kawałek „Selfish Love”. Tracklistę dopełniają „Buscando Amor”, „Vicio”, „Adiós” oraz „Dámelo To” ft. Myke Towers.

W rozmowie z Apple Music Selena Gomez opowiedziała, jak długo czekała na hiszpańskojęzyczny projekt: - Chciałam nagrać coś takiego od 10 lat. Jestem dumna ze swoich korzeni, więc prędzej czy później hiszpańskojęzyczny projekt musiał ujrzeć światło dzienne. Wydaje mi się, że teraz jest na to idealny czas. Przy wszystkich podziałach, jakie mamy na świecie, muzyka latino sprawia, że ludzie mogą się zjednoczyć.

Podstawową dyskografię Seleny zamyka album „Rare”, na którym znalazł się m.in. pierwszy w karierze Gomez singiel #1 z Billboard Hot 100 – „Lose You To Love Me”.źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!