Aktualności

13-10-2020-22:41:43

Selena Gomez szykuje thriller w klimacie "Czarnego łabędzia"

Udostępnij! Tweetnij!

Selena Gomez, a także Shawn Levy ("Stranger Things") zaangażowali się w realizację filmu "Dollhouse".

Selena Gomez fot. Universal Music Polska

Obraz przedstawiać będzie mroczne kulisy nowojorskiej branży modowej. "Dollhouse" ma klimatem przypominać "Czarnego łabędzia" Darrena Aronofsky'ego. Selena Gomez zajmie się produkcją, a niewykluczone, że także zagra w filmie.

- Selena jest niezwykle utalentowana, zarówno jako gwiazda jak i producentka - zachwyca się Adam Fogelson z STXfilms Motion Picture Group. - Współpraca z nią, a także z Shawnem Levym i Danem Cohenem przy filmie gatunku horror/thriller wzniesie "Dollhouse" na wyższy poziom.

Scenariusz pisze Michael Paisley ("Wiedźmin").

Selena Gomez to jedna z największych gwiazd popu. Sprzedała 7 milionów płyt i 22 miliony singli na całym świecie. Jej ostatni krążek, "Rare", miał premierę 10 stycznia 2019 roku. Ostatnio zagrała w filmach "Truposze nie umierają" Jima Jarmuscha i "W deszczowy dzień w Nowym Jorku" Woody'ego Allena.

Artystka niedawno zapowiedziała udział w czwartej części animacji "Hotel Transylwania", a także w komediowym serialu "Only Murders In The Building" z Martinem Shortem i Steve'em Martinem.Udostępnij! Tweetnij!