Aktualności

17-07-2020-14:15:24

Bitamina zaprasza na koncert na plaży

Udostępnij! Tweetnij!

Zespół Bitamina zainauguruje cykl koncertów na Plaży w Swarzewie.

Bitamina fot. Kalejdoskop Records

Plaża, powietrze, trawa i muzyka. Nowe miejsce na mapie wybrzeża zaprasza na cykl koncertów ulubionych polskich wykonawców. Sesje live będą miały swój początek już w niedzielę, 26 lipca. Tego dnia o zachodzie słońca na plaży zagra Bitamina.

Bitamina powstała z przyjaźni i miłości do muzyki. Słychać to w tekstach i w produkcji bitów. Drogi założycieli Bitaminy, Amara i Mateusza, skrzyżowały się w 2005 roku na obozie aktorskim Machulskich. Niedługo później dołączył do nich Piotr.

Ich pierwszym album "Listy Janusza" był utrzymany w stylistyce eksperymentalnego hip-hopu, ocierając się o jazz, i pełen gier słownych autorstwa Piotra Sibińskiego. W 2014 ukazał się cyfrowo "Plac Zabaw". Wywołał spore zamieszanie i zainteresowanie wielu dziennikarzy muzycznych i osób ze środowiska. Pozytywne reakcje były motywacją do pracy nad kolejnymi produkcjami - powstał instrumentalny album "C", gdzie artyści pokazali swój kunszt w tworzeniu ciekawych i połamanych bitów, zaskakując samplami i jazzowym klimatem. Kolejna produkcja to "Kawalerka", kontynuacja "Placu Zabaw" - album bardziej piosenkowy, opowiadający o potknięciach i pierwszych krokach stawianych samemu, krok poza dziecinne podwórko. W 2019 zespół zaprezentował piątą płytę "Kwiaty i Korzenie". Po raz pierwszy Piotr i Mateusz dzielą się mikrofonem, a do współpracy nad materiałem został zaproszony Moo Latte.

Bilety:
I pula – 39 zł
II pula / III pula - informacje wkrótce

Wejściówki dostępne w przedsprzedaży od czwartku (16.07, godz. 12:00) na: www.biletomat.pl, www.ekobilet.pl/illegalbreaks.com i www.goingapp.pl.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: bitamina