Aktualności

20-07-2020-10:41:34

Kiss zagra w 2021 roku w Łodzi

Udostępnij! Tweetnij!

Znamy nowa datę i nowe miejsce koncertu amerykańskiej rockowej legendy - Kiss. Zespół wystąpi 12 czerwca 2021 roku, w Atlas Arenie Łódź.

Kiss fot. Warner Music Poland

Wszystkie dotąd zakupione bilety będą wymienione na nowe. Dokonają tego sprzedawcy, u którego wejściówki zostały nabyte: jeśli bilety zakupiono poprzez system Ticketmaster należy kliknąć tutaj, a jeśli przez system eBilet - tu.

Procedura przeniesienia biletów rozpocznie się od poniedziałku, 27 lipca o godzinie 10:00, w tym samym czasie ruszy również regularna sprzedaż nowych wejściówek.

- Nie możemy się doczekać, kiedy pandemia dobiegnie końca i każdy z nas będzie już bezpieczny - mówi Gene Simmons. - Planujemy wstrząsnąć waszym światem, gdy będzie już bezpieczny, dla was wszystkich i dla nas. Do zobaczenia w Europie.

W związku z nowymi terminami, Kiss wprowadza do sprzedaży specjalne pakiety VIP i przedsprzedaż biletów dla fanklubu "KISS Army".

Sprzedaż biletów i pakietów VIP rozpocznie się zgodnie z poniższym harmonogramem:
26 lipca 2020, niedziela, godz. 10:00 - sprzedaż pakietów VIP
26 lipca 2020, niedziela, godz. 10:00 - przedsprzedaż biletów dla "KISS Army"
27 lipca 2020, poniedziałek, godz. 10:00 - sprzedaż ogólna

Zespół Kiss jest znany ze swoich charakterystycznych i niesamowitych występów. Band od dziesięcioleci udowadnia, że daje najbardziej kultowe i rockandrollowe koncerty. Z tego między innymi powodu Rock and Roll Hall of Fame zaliczyło Kiss do najważniejszych wykonawców w historii.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: kiss