Aktualności

21-07-2020-06:18:02

Tricky w Polsce. Nowe daty koncertów

Udostępnij! Tweetnij!

Tricky wraca do Polski i ma w planach trzy koncerty, które odbędą się w lutym 2021 roku w Warszawie, Poznaniu i Krakowie.

Tricky fot. Archiwum Artysty

Artysta zawita do naszego kraju w ramach trasy koncertowej promującej album "Fall To Pieces", który ukaże się 4 września 2020 roku.

Tricky to brytyjski wokalista oraz producent, który na początku swojej kariery związany był z zespołem Massive Atack. Razem współtworzyli nowy nurt muzycznych, który zyskał miano trip hopu. Przez lata podziwiany przez największe nazwiska przemysłu muzycznego. Swoją dotychczasową karierę, trwającą ponad trzy dekady, podsumował w biografii, "Hell Is Round The Corner", która ukazała się na rynku w 2019 roku.

W swojej muzyce Tricky zawsze polegał na żeńskich wokalach. Na jego nowym krążku jest podobnie - większość utworów na "Fall To Pieces", w tym pierwszy singiel "Fall Please", wykonuje Marta Złakowska. Piosenkarka została odkryta przez Tricky'ego, podczas swojej europejskiej trasy koncertowej, kiedy został bez wokalisty. I wtedy pojawiła się ona, która uratowała go przed katastrofą.

- Potrafię stwierdzić, kiedy ktoś jest pokorny i przyziemny. Marta nie dba o sławę, chce po prostu śpiewać. - mówi o tej współpracy Tricky.

Oto harmonogram koncertów:
16 lutego - Warszawa
17 lutego - Poznań
18 lutego - Kraków

Oficjalna sprzedaż biletów rusza w piątek o godzinie 10:00. Przedsprzedaż rozpocznie się 22 lipca 2020 o godzinie 10:00 na stronie artysty.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: tricky