Aktualności

30-07-2020-09:51:23

Nosowska z Matą, Dawid Podsiadło na Męskim Graniu

Udostępnij! Tweetnij!

Nosowska, Dawid Podsiadło oraz Męskie Granie Orkiestra 2020 w składzie: Daria Zawiałow, Król oraz Igo - to tylko część artystów, których usłyszymy podczas transmisji Męskiego Grania w Żywcu.

Katarzyna Nosowska fot. Marlena Bielińska

8 sierpnia o godzinie 17.00 rozpocznie się jedyny regularny koncert w ramach projektu Męskie Granie. Widzowie usłyszą nie tylko tegoroczny singiel - "Świt", ale również dedykowany program przygotowany przez Męskie Granie Orkiestra 2020.

Męskie Granie od lat cieszy się wielką popularnością wśród fanów polskiej muzyki. Ze względu na epidemię koronawirusa tegoroczna trasa nie mogła się jednak odbyć w standardowej formie. Mimo to marka Żywiec postanowiła przygotować niespodziankę dla miłośników projektu - już 8 sierpnia zorganizowany zostanie wyjątkowy koncert Męskiego Grania w Żywcu, który będzie można oglądać na żywo na Facebooku i YouTubie marki od godziny 17.00.

Na jednej scenie wystąpią członkowie Męskie Granie Orkiestra 2020 ze swoimi solowymi projektami. Dla internetowej publiczności zagrają: Daria Zawiałow, która gościnnie wystąpi z Tomaszem Organkiem, Król oraz Igo w duecie z Bass Astral. Widzowie zobaczą również występ Nosowskiej. Dużym zaskoczeniem może być jej duet z raperem młodego pokolenia - Matą. Fanów Męskiego Grania ucieszy zapewne także solowy występ Dawida Podsiadły.

Za najbardziej wyczekiwany koncert 8 sierpnia można jednak uznać występ Męskie Granie Orkiestra 2020, która na tę okazję przygotowuje dedykowany set, wciąż owiany tajemnicą. Jedno jest pewne - Daria Zawiałow, Król oraz Igo wykonają tegoroczny hymn Męskiego Grania - "Świt". Na scenie dołączą do nich wyjątkowi goście, a trójce wokalistów towarzyszyć będą jeszcze: Kasia Piszek, Piotr Rubens Rubik, Jakub Wojtas, Michał Kush oraz Thomas Fietz.Udostępnij! Tweetnij!