Aktualności

28-08-2023-11:47:04

Podsiadło jedzie w trasę po stadionach w formule 360!

Udostępnij! Tweetnij!

Materiały prasowe

Po historycznym występie na PGE Narodowym dla 80 tysięcy widzów, Dawid Podsiadło idzie za ciosem i zaprasza na trasę stadionową ze sceną 360 stopni! Sprzedaż biletów startuje już w najbliższą środę, 30 sierpnia, o godz. 12.00.

W minioną sobotę, 26 sierpnia, PGE Narodowy, który był współorganizatorem wydarzenia, przyciągnął rekordową publiczność. Podczas największego koncertu w historii tego obiektu aż 80 tysięcy osób miało okazję doświadczyć tego, co przygotował dla nich Dawid Podsiadło ze swoim zespołem. Muzyczne show dopełniły liczne efekty pirotechniczne i wizualne oraz występy niezapowiedzianych gości: sanah, Artura Rojka i Taco Hemingwaya.

Po niemalże 2,5-godzinnym widowisku Dawid przekazał zgromadzonej publiczności na stadionie oraz przed ekranami (ten fragment koncertu można było zobaczyć na kanale YouTube artysty), że już w przyszłym roku zagra na kilku stadionach w tej samej formule, czyli ze sceną postawioną na środku obiektu.

Pomimo ogromnego doświadczenia koncertowego sam Dawid był pod wielkim wrażeniem ­– zagraliśmy setki koncertów, ale to, co wydarzyło się w sobotę, to było piękne, nowe doświadczenie. Nie wiem, ile zrobiłem kroków tego wieczoru, ale na bank bardzo dużo i cieszę się, że w przyszłym roku znowu będę mógł ich tyle zrobić. Energia tego wielkiego tłumu i dziesiątki tysięcy ludzi śpiewających razem – to coś, co powoduje ogromne emocje. Kiedy kończyliśmy występ już myślałem o tym, że to wspaniałe, że będziemy mogli to powtórzyć – gdyby nie to, mógłbym być trochę smutny, że to już koniec.

mówi Dawid Podsiadło

Trasa stadionowa 360 w przyszłym roku zawita do trzech miast:

01.06.2024 Gdańsk – Polsat Plus Arena Gdańsk

15.06.2024 Poznań – Enea Stadion

22.06.2024 Chorzów – Stadion Śląski

Już w środę 30 sierpnia o godzinie 12.00 rusza przedsprzedaż biletów dla użytkowników Allegro Smart, a w czwartek sprzedaż otwarta w serwisie eBilet.pl.

Więcej informacji: //www.ebilet.pl/dawidpodsiadlo

Partnerem strategicznym trasy jest: Credit Agricole

Partnerami koncertów są: Polsat Plus Arena Gdańsk, Enea Stadion, Stadion Śląski

Patroni medialni: WP.pl, RMF

Organizatorzy: MUZK, East Eventz

Dodatkowych informacji udzielają:

Anetta Gołda, Hope, tel.: 796 334 255, mail: anetta.golda@agencjahope.pl

Katarzyna Walczak, Hope, tel.: 791 269 918, mail: katarzyna.walczak@agencjahope.pl


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!