Aktualności

09-08-2023-10:07:12

„Leśna Muzyka” Dawida Podsiadło platynowa! Z tej okazji Dawid przygotował coś wyjątkowego.

Udostępnij! Tweetnij!

Materiały prasowe

Dawid Podsiadło prezentuje piękną, limitowaną edycję pierwszego albumu koncertowego w wersji winylowej! Dopracowaną w najdrobniejszych detalach „Leśną Muzykę”, która uzyskała właśnie status Platynowej Płyty, od dziś można zamawiać w preorderze. Premiera 25 sierpnia 2023.

Oprócz certyfikatu album otrzymał też Fryderyka 2023 w kategorii "Najlepsze nagranie koncertowe". Z okazji tych wyróżnień powstał starannie zaprojektowany box, który zawiera dwie płyty oraz stylowy album ze zdjęciami z trasy autorstwa Michała Murawskiego. Album jest zapisem wyjątkowej trasy koncertowej, która początkowo miała potrwać 6 miesięcy, a trwała 17, obejmując 57 koncertów w 16 miastach. Na trackliście znajdziemy koncertowe wersje singli, które okupowały pierwsze miejsca na airplay’ach, m.in. „Małomiasteczkowy”, „W dobrą stronę”, czy „Trofea”.

„Bardzo się cieszę, że nasza praca na próbach, nasze przygotowania do trasy i to, jak te koncerty wyszły, zostało najpierw nagrodzone Fryderykiem, a potem jeszcze Platynową Płytą. To wspaniałe. Dziękujemy naszym odbiorcom. Ta limitowana edycja winylowa jest swego rodzaju zwieńczeniem tego wspaniałego projektu, który przerabiał plastik i sadził drzewa, jak to powinna czynić Leśna Muzyka.” – mówi Podsiadło.

Limitowany preorder dostępny jest na stronie www.lesnamuzyka.pl.

Tym, którzy tęsknią za tymi wyjątkowymi koncertami przypominamy, że już 26 sierpnia Dawid Podsiadło zagra na Stadionie Narodowym! A tym, którzy nie mogą się już doczekać, tym bardziej polecamy to szczególne, koncertowe wydawnictwo.


Sprawdź i kup bilet:źródło: Materiały prasowe

Udostępnij! Tweetnij!