Aktualności

05-08-2020-22:08:30

Gwen Stefani i Mark Ronson także z Duą Lipą

Udostępnij! Tweetnij!

Nie tylko Madonna i Missy Elliott pojawią się w remiksiach piosenek Duy Lipy. Współpracę z młodą gwiazdą popu potwierdzili również Gwen Stefani i Mark Ronson.

Dua Lipa fot. Warner Music Poland

Jak się okazuje Dua Lipa szykuje całą płytę z remiksami. "Club Future Nostalgia: The Remix Album" ukaże się 21 sierpnia. Pierwszym singlem, który poznamy tydzień wcześniej, będzie "Levitating" z udziałem Madonny, Missy Elliott oraz Blessed Madonny. Ponadto wokalistka zapowiedziała, że w remiksie "Physical" pojawią się Gwen Stefani i Mark Ronson.

Longplay "Future Nostalgia" miał premierę w marcu 2020 roku.

Dua Lipa zakończyła 2019 rok, wykonując "Don't Start Now" na ceremoniach Europejskich Nagród Muzycznych MTV, australijskich ARIA Music Awards i American Music Award. Od premiery w 2015 roku debiutancki album Dua Lipy rozszedł się w nakładzie 4 milionów egzemplarzy, a pochodzące z niego single znalazły 60 milionów nabywców, w tym 500 milionów streamów "Don't Start Now". "Dua Lipa" została ponadto najczęściej słuchaną płytą kobiecej gwiazdy w historii Spotifya. Lipa jest też najmłodszą artystką z miliardem odsłon na YouTube.

Udostępnij! Tweetnij!