Aktualności

13-08-2020-21:02:36

Linkin Park wznawiają "Hybrid Theory". Niepublikowany numer w sieci

Udostępnij! Tweetnij!

Z okazji 20-lecia debiutanckiej płyty Linkin Park, "Hybrid Theory", w sprzedaży pojawi się jubileuszowe wznoszenie w kilku formatach. Już dziś do sieci trafiło niepublikowane dotąd nagranie.

Linkin Park fot. Warner Music Poland

Reedycja ukaże się 9 października. Oryginalna płyta "Hybrid Theory", będzie oczywiście kluczowym elementem nowego wydawnictwa, które uzupełnią nieznane dotąd nagrania demo z tamtego okresu, rarytasy, utwory ze stron B singli, krążki DVD, a także ponad półtorej godziny niepublikowanych wcześniej materiałów wideo oraz inne dodatki. Przygotowując ten zestaw, Linkin Park zaangażowali do współpracy najwierniejszych fanów z różnych zakątków świata, którzy podzielili się autorskimi grafikami, zdjęciami i wspomnieniami z początków kariery Linkin Park. Do sprzedaży trafią formaty Super Deluxe Box, Vinyl Box Set, Deluxe CD oraz wersja cyfrowa.

Szczegóły oraz pre-order/pre-save pod tym adresem.

W ramach zapowiedzi zespół przygotował dla fanów niespodziankę w postaci poszukiwanego przez wielu dema "She Couldn't" z 1999 roku. Nagranie można znaleźć poniżej.

"Hybrid Theory" zostało najlepiej sprzedającym się albumem 2001 roku w USA, rozchodząc się w nakładzie 11 milionów kopii i uzyskując diamentowy status w Stanach. Na całym świecie sprzedano 25 milionów egzemplarzy. Latem 2020 roku pochodzący z płyty singiel "In The End" przekroczył próg miliarda odsłon na YouTube.

Wokalista Linkin Park, Chester Bennington, popełnił samobójstwo 20 lipca 2017 roku. Miał 41 lat. Po tragedii zespół zawiesił działalność.


Sprawdź i kup bilet:Udostępnij! Tweetnij!